Skocz do zawartości
Forum

Czy moja dziewczyna jest nimfomanką?


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze tak kilka postow jeden po drugim ode mnie, ale jeszcze jedna wazna rzecz - jesli sie jedzie do mezczyzny, zeby skonczyc z przeszloscia i u jego boku zaczac nowe zycie, nie umawia sie w drodze do niego z jakims innym facetem na seks. To jest juz bezczelne. Czy do tego seksu w tym aucie doszlo czy nie, to kwestia drugorzedna, choc wg mnie nie bylo innej mozliwosci. Tak czy inaczej, wyraznie umowili sie na seks. Niech nikt mi nie mowi, ze ta kobieta chce zerwac ze starym wizerunkiem.

Odnośnik do komentarza

~Elbii
Przepraszam, ze tak kilka postow jeden po drugim ode mnie, ale jeszcze jedna wazna rzecz - jesli sie jedzie do mezczyzny, zeby skonczyc z przeszloscia i u jego boku zaczac nowe zycie, nie umawia sie w drodze do niego z jakims innym facetem na seks. To jest juz bezczelne. Czy do tego seksu w tym aucie doszlo czy nie, to kwestia drugorzedna, choc wg mnie nie bylo innej mozliwosci. Tak czy inaczej, wyraznie umowili sie na seks. Niech nikt mi nie mowi, ze ta kobieta chce zerwac ze starym wizerunkiem.

Do seksu w aucie nie doszlo, do spotkania na lotnisku rowniez nie. Wykrylem ta znajomosc na 2 dni przed jej wyjazdem do Polski. Odmowila przed startem stad, twierdzac ze i tak chciala to zrobic..
Ale sms potwierdzajacy to spotkanie wyslala na kilka dni przed powrotem.. Wiec w co tu wierzyc?

Wydaje mi sie, ze teraz definitywnie chce zerwac z przeszloscia. Ale tu ciagle zadaje sobie pytanie: bo zrozumiala, ze to co robila bylo zle, czy tylko dlatego zeby nie stracic tego co teraz jest?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co tu jest do nie rozumienia i nie utozsamiania.
Gdyby chciala zerwac z przeszloscia, nie umawiala by sie na seks z obcym facetem po drodze do Kena. I na dodatek nie wciskalaby mu kitu, ze bo chcialam miec wygodna jazde. Do wygodnej jazdy nie uzgadnia sie dlugosci czlonka kierowcy. Zamawia sie taksowke albo jedzie srodkami transportu publicznego - w moich kregach tak to sie zalatwia. Mysle, ze w Waszych kregach tak samo, wiec po co sie przekomarzac...
A celowe ukrywanie prawdy jest ewidentnym egoizmem (to juz nawet dwa E ;), bo ma na celu oklamanie kogos po to, by byc z nim razem. Zatajenie prawdy, czyli przedstawienie czegos w innym swietle to odmiana klamstwa. Przedstawia w falszywym swietle, korzystnym dla siebie - to jest egoizm.

Odnośnik do komentarza

Ken seksuolog to to taki lekarz - psycholog :-) Wypisuje recepty np na obnizenie popędu ale psycholodzy mają rózne specjalizacje.Może rzeczywiście lepiej zacząć od psychologa.

seksuolog- porady online za darmo .

Moze tam Ci trochę ktoś doraznie pomoże rozjasnic sprawę.Sprobuj.

Odnośnik do komentarza

kenneth
Wiec w co tu wierzyc?

Wydaje mi sie, ze teraz definitywnie chce zerwac z przeszloscia. Ale tu ciagle zadaje sobie pytanie: bo zrozumiala, ze to co robila bylo zle, czy tylko dlatego zeby nie stracic tego co teraz jest?


I wlasnie na tym polega caly problem, Ken. Nie wiadomo, w co jej wierzyc, bo wystarczajaco dlugo wodzila Cie za nos. Wg mnie to jej zrozumienie jest na sile. Dopiero, gdy ja przyparles do muru. Od poczatku serwowala Ci kit i lewe wymowki. Ze jestes zacofany itd. - milo sie wtedy czules? A ona kochajaca takie teksty puszcza? Powiem tak - mi to sie absolutnie nie dodaje.
Motyw ma bardzo duzy. Stracic dach nad glowa, dostep do kasy i wracac do pl, gdzie kupa dlugow, windykator na glowie... jakby nie bylo, trzeba isc pod most. A... no i jeszcze ten obrazony syn...

Odnośnik do komentarza

~uuuuuu
Ken seksuolog to to taki lekarz - psycholog :-) Wypisuje recepty np na obnizenie popędu ale psycholodzy mają rózne specjalizacje.Może rzeczywiście lepiej zacząć od psychologa.

seksuolog- porady online za darmo .

Moze tam Ci trochę ktoś doraznie pomoże rozjasnic sprawę.Sprobuj.

Dziewczyno.. Co w dzisiejszym swiecie jest za darmo? I tego wcale nie oczekuje. Nie chcialbym tylko byc skubany jak swiateczna ges:)

Odnośnik do komentarza

~Elbii

I wlasnie na tym polega caly problem, Ken. Nie wiadomo, w co jej wierzyc, bo wystarczajaco dlugo wodzila Cie za nos. Wg mnie to jej zrozumienie jest na sile. Dopiero, gdy ja przyparles do muru. Od poczatku serwowala Ci kit i lewe wymowki. Ze jestes zacofany itd. - milo sie wtedy czules? A ona kochajaca takie teksty puszcza? Powiem tak - mi to sie absolutnie nie dodaje.
Motyw ma bardzo duzy. Stracic dach nad glowa, dostep do kasy i wracac do pl, gdzie kupa dlugow, windykator na glowie... jakby nie bylo, trzeba isc pod most. A... no i jeszcze ten obrazony syn...

Wiem to wszystko i mimo to ja kocham. Taka dziwna miloscia pomieszana ze strachem i zalem..
Dlatego chce sprobowac wszystkiego co mozliwe, zeby wiedziec co jest czarne, a co biale..
Teraz jakos sie to wszystko pozacieralo..
Sadze, ze 90 % ludzi juz dawno podjeloby ostateczna decyzje, ale widocznie zaliczam sie do tych 10%:)

Odnośnik do komentarza

kenneth
~uuuuuu
Ken seksuolog to to taki lekarz - psycholog :-) Wypisuje recepty np na obnizenie popędu ale psycholodzy mają rózne specjalizacje.Może rzeczywiście lepiej zacząć od psychologa.

seksuolog- porady online za darmo .

Moze tam Ci trochę ktoś doraznie pomoże rozjasnic sprawę.Sprobuj.

Dziewczyno.. Co w dzisiejszym swiecie jest za darmo? I tego wcale nie oczekuje. Nie chcialbym tylko byc skubany jak swiateczna ges:)

Haha ,dobre ,no nie mowie tutaj o terapii tylko o jednym czy dwoch pytaniach .Nie przesadzaj .....np zadajesz pytanie na " pytania do specjalisty " i tez Ci odpowiedzą i to za całkowita darmochę ;)

Odnośnik do komentarza

kenneth
Dziewczyno.. Co w dzisiejszym swiecie jest za darmo?

Nasze odpowiedzi, rady, spostrzezenia. :)

kenneth
Nie chcialbym tylko byc skubany jak swiateczna ges:)

Na pewnym barze mlecznym jest napis My cie nie wydoimy.
Mysle, ze postanowienie o gesi bardzo sluszne, ale oby nie obowiazywalo tylko w thanksgiving, lecz przez caly czas.

Odnośnik do komentarza

~uuuuuu

seksuolog- porady online za darmo .

Moze tam Ci trochę ktoś doraznie pomoże rozjasnic sprawę.Sprobuj.

Dziewczyno.. Co w dzisiejszym swiecie jest za darmo? I tego wcale nie oczekuje. Nie chcialbym tylko byc skubany jak swiateczna ges:)[/quote]

Haha ,dobre ,no nie mowie tutaj o terapii tylko o jednym czy dwoch pytaniach .Nie przesadzaj .....np zadajesz pytanie na " pytania do specjalisty " i tez Ci odpowiedzą i to za całkowita darmochę ;)[/quote]

Ok:? Pomozesz mi sformulowac pytanie, na ktore mozna dac odpowidez w 2-3 zdaniach, taka aby rozwiala wszelkie watpliwosci?

Odnośnik do komentarza

~Elbii
kenneth
Dziewczyno.. Co w dzisiejszym swiecie jest za darmo?

Nasze odpowiedzi, rady, spostrzezenia. :)

kenneth
Nie chcialbym tylko byc skubany jak swiateczna ges:)

Na pewnym barze mlecznym jest napis My cie nie wydoimy.
Mysle, ze postanowienie o gesi bardzo sluszne, ale oby nie obowiazywalo tylko w thanksgiving, lecz przez caly czas.

Za wszystkie rady i spostrzezenia jestem wdzieczny:)

A co do tej gesi? Przeciez juz kiedys napisalem tu, ze nie jestem idiota:).. Naprawde nie jestem..;)

Odnośnik do komentarza

~Elbii
Milosc jak najbardziej. Zaslepienie nie jest jednak niczym dobrym, bo idealizujac, mozna sie mocno wkopac i zniszczyc sobie zycie.
Piszac troszke i milosc to piekne uczucie, chociaz czasem boli bagatelizujesz problem. :(

Raczej robie "dobra mine do zlej gry"..
A tak szczerze mowiac, chcialbym umiec to wszystko zbagatelizowac.. Ale nie umiem..
Chcialbym zapomniec.. I tez nie umiem..
Chcialbym sie cieszyc dniem dzisiejszym i patrzec ufnie w przyszlosc, ale jeszcze nie umiem..

Chcialbym znalezc kogos bardzo madrego, kto pomoze mi znow sie odnalezc..
Moze znajde?

Odnośnik do komentarza

Ken...Musisz sobie poukładać pewne sprawy, musisz sam wiedzieć , co chcesz.
Miłość ...kochasz... a wtedy musisz przekreślić przeszłość, żyć chwilą, tym co otrzymujesz, co jest ci dane.
Przeszłość ...jeżeli jest nie do strawienia, nie do wybaczenia, to musisz się od niej odciąć, zrezygnować.
Przyszłość...można gdybać, snuć różne fantazje, a wcale to nie oznacza, że trafimy w sedno, że prawidłowo ją rozszyfrujemy.
Jedno jest tylko pewne DZIŚ!!!
DZIŚ JEST CI DOBRZE, TO NIE ZATRUWAJ TEGO GDYBANIEM.
Ciesz się chwilą, bo jutro jest nieznane.
Jutro będzie też dla ciebie DZIŚ i to wtedy zacznij oceniać na nowo sytuację. Liczy się DZIŚ.
Tak jest ze wszystkim, nie tylko w twoim związku. Dziś cieszmy się życiem.

Odnośnik do komentarza

~unna
Ken...Musisz sobie poukładać pewne sprawy, musisz sam wiedzieć , co chcesz.
Miłość ...kochasz... a wtedy musisz przekreślić przeszłość, żyć chwilą, tym co otrzymujesz, co jest ci dane.
Przeszłość ...jeżeli jest nie do strawienia, nie do wybaczenia, to musisz się od niej odciąć, zrezygnować.
Przyszłość...można gdybać, snuć różne fantazje, a wcale to nie oznacza, że trafimy w sedno, że prawidłowo ją rozszyfrujemy.
Jedno jest tylko pewne DZIŚ!!!
DZIŚ JEST CI DOBRZE, TO NIE ZATRUWAJ TEGO GDYBANIEM.
Ciesz się chwilą, bo jutro jest nieznane.
Jutro będzie też dla ciebie DZIŚ i to wtedy zacznij oceniać na nowo sytuację. Liczy się DZIŚ.
Tak jest ze wszystkim, nie tylko w twoim związku. Dziś cieszmy się życiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...