Forum Psychologia

Lęk przed dużą grupą ludzi

staystrong

staystrong

Nie wiem jak sobie z tym poradzić w sobote mam urodziny i bd z 50 ludzi a ja nie lubie być w centrum uwagi odazu się dziwnie czuje mówie tak sztucznie i wogule się stresuje ze coś nie tak powiem to jest straszne nie wiem jak zsobie z tym poradzic a urodziny już w tę sobotę to jęst udręka co mam robic by być naturalna i się nie wstydzić i się nie stresować ja nawet jak w klasie siedze to mam tak sie stresuje ze ktos do mnie zagada wyjde na idiotke przed całą klasą że ktoś się na mnie gapi i właczają mi sie takie tiki nerwowe potem boje sie ze to ktos zauważy no mówie wam masakra Co robić to jest już męczące jak teraz sobie nie poradze to jak bd musiała iść do pracy kiedyś to już wogule załamka :( Przepraszam za błędy :)

107661 staystrong Kobieta, 19 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Czarna Wdowa

~Czarna Wdowa

skoro boisz się dużych grup ludzi to po co tyle ludzi zapraszasz?

pink elephant

pink elephant

no wlasnie, po co zapraszasz tyle ludziów na raz? zrób 2-3 mniejsze imrpezy i oswajaj sie z ludzmi najpierw w mniejszych grupkach

84373 pink-elephant Kobieta, 29 lat, Złocieniec
~KisssMe

~KisssMe

no ja tego nie bardzo rozumiem. Ja też nie przepadam za ludźmi bo mnie drażnią i na swoje urodziny zapraszam 2-4 osoby. Wtedy czuję się dobrze, mogę się relaksować i dobrze bawić. Co to za urodziny na których bedziesz się czuć spięta ....

psycholog Katarzyna Garbacz

psycholog Katarzyna Garbacz

Odpowiedź eksperta

Witam serdecznie,
A czy są ludzie, wśród których czujesz się swobodnie? Jeśli tak, to warto, żeby podczas tej imprezy byli blisko Ciebie. Dzięki temu będziesz czuła się bardziej bezpiecznie i zarazem Twój stres będzie mniejszy.
Pozdrawiam

84447 psycholog-katarzyna-garbacz Kobieta, 29 lat, Lublin