Skocz do zawartości
Forum

Co robicie, gdy nie możecie zasnąć?


Gość Daga

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim położycie się spać dobrze jest przewietrzyć pokój, wziać ciepłą kąpiel, można napić się melisy przed snem. Jeśli lubicie czytać - weźcie ze sobą ksiażkę do łóżka. Zrezygnujcie z telewizji i komputera przed snem. Dobrze jest się wyciszyć, uspokoić, starać się nie myśleć o tym co się wydarzyło w ciągu dnia, o jakichś problemach i stresach dnia następnego. Więcej na temat zasypiania możecie dowiedzieć się, klikając na poniższy link. Powodzenia!
Problemy z zasypianiem

Odnośnik do komentarza
Gość Cukierkowa.pl

posłuchaj swoje ulubionej muzyki, bardzo ściszonej. Skręć kaloryfer, otwórz okno, popraw poduszkę ;) Powiedz wszystkim domownikom dobranoc, pomyśl o tym jak jesteś szczęśliwy/a i zaśnij <3<br /> Dobranoc :*

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowy22

Mi osobiście pomaga nasłuchwianie swojego oddechu. Trzeba się zrelaksować i wyciszyć a także nie myślec zbyt duzo. Zapomnieć, a już napewno nie przypominać sobie o porażkach życiowych a także o smutnych i strasznych chwilach. Najlepiej jest myśleć tylko o pozytywach. Przed położeniem się możnaby poczytać książkę, ale nie kryminał, horror albo jakąś książkę trzymającą w napięciu tylko spokojną książkę.

MAM NADZIEJE ZE POMOGŁEM ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Jovitakita

Ja np zaczynam wymyślać scenariusze jakiegoś filmu albo myślę o jakimś filmie co mi się podobał, ogólnie wchodzę w swoją wyobraźnię i nawet czasami się łapie ze nagle wpadam w " dołki" I wymyslam pierwsze 5-10 minut akcji i nagle budzę się rano :) byle nie myśleć o tym ze nie można zasnąć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...