Skocz do zawartości
Forum

Brak powodzenia u mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie czytałem wszystkich postów, ale jako mężczyzna powiem pewną ważną rzecz, dziewczyna może być naprawdę różna, ale jeśli będzie mocno zdecydowana i będzie iść do przodu to zaimponuje każdemu mężczyźnie, uwielbiamy to.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że zbyt surowo siebie traktujesz. Czasami wycofanie jest czymś w rodzaju wyrozumiałości, zauważyłaś, że zraniłaś osobę, przemyślałaś to i zrobiło się Tobie przykro. Przyznanie się do tego, samo w sobie jest pozytywne i dobrze o Tobie świadczy. Samo krytyka jest dobra do czasu zdrowej równowagi, jej nadmiar już taki nie jest. Z góry się przekreślając łatwo można się po blokować, sprawiając jednocześnie, że te pozytywne działania przestaną być zauważane. Łatwo można pozbawić się motywacji do działania.Kiedyś słyszałem o czymś takim, by sprawić żeby to się spełniło, to trzeba dużo o tym myśleć. Stojąc przed lustrem powtarzając sobie jestem ładna i interesująca, nikt mi się nie oprze. Podobno na początku wydaje się to śmieszne i niedorzeczne, lecz gdy przestanie,to podobno pojawia się ktoś u boku. Poza tym rzeczą ludzką jest popełniać błędy a gdy dochodzą do tego emocje, to bywa ciężko z tą wyrozumiałością, nawet u mnie :)

Odnośnik do komentarza

agusia7791
iść do przodu i zdecydowana, a dokładniej

Ja osobiście nie przepadam za osobami niezdecydowanymi, które nie wiedzą co zrobić, jak postąpić itd. Jeżeli chłopak zada Ci jakieś pytanie na które można odpowiedzieć tak/nie to odpowiedz stanowczo i zaakcentuj to, pokazując że wiesz czego chcesz, tak to tak, nie to nie. Często to mężczyzna jest niezdecydowany, więc jak znajdzie kobietę, która zachowuje się odwrotnie, to spodoba mu się to. I zawsze jest takie "wow, ona jest świetna".

Odnośnik do komentarza

Nie martw się, na pewno za niedługo znajdziesz fajnego faceta. Nie ważny jest wygląd, wiek czy sylwetka. Ważne jest to co do siebie czują dwie osoby. Musisz zastosować się do porad koleżanki "franca" z tą samooceną, gdyż to jest pierwszy krok, aby stać się pewną siebie. Pamiętaj również, że nigdy nie porównuj się do innych. Każda osoba jest wyjątkowa i inna, w każdej osobie docenia się jej atuty. Nie ma osób idealnych bez wad, zapamiętaj to sobie, i próbuj myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

agusia7791
widze że nikt mi nigy nie pomoże, nie chodzi mi o wyglad. CHODZI MI O POGADANIE Z KIMKOLWIEK

Oj, Agusia... Przecież my Ci wcześniej wcale nie mówili tylko o wyglądzie. O tylu innych rzeczach była tu mowa...:/

Zgadzam się z tym, co ostatnio Krzysztof napisał o tej zołzowatości. Też uważam, że taka zołzowatość na dłuższą metę wcale nie popłaca. A jeśli masz w sobie troskę, ciepło, wrażliwość, życzliwość, czy inne takie bardzie "poczciwe", delikatne cechy, to nie warto się z tym kryć. :) Ani tym bardzie udawać, że się ich nie ma. Nawiązuję do tej myśli, bo mogła się ona zagubić w późniejszym, krótkim podsumowaniu Krzysztofa.

Odnośnik do komentarza

"... Brak powodzenia u mężczyzn ... Czemu tak jest? ..."
Powodów może być wiele.

"... Nie podobam się facetom ..."
Jak będziesz sobie tak wmawiać to tak będzie, spróbuj sobie wmawiać, że faceci na ciebie lecą a tak się stanie, samospełniająca się sugestia

"... 25 lat a nigdy nie miałam faceta ..."
No i?

"... na dyskotece zawsze ktoś zabierze mi koleżankę i tańczy z nią ..."
Idź sama.

"... w szkole żaden facet ze mną nie rozmawiał ..."
U mnie w technikum nie było dziewczyn nawet więc?

"... Jak nawiązać kontakt? ..."
Im prościej tym lepiej. Jak dodasz odrobinę humoru to już w ogóle.

"... ubieram się ładnie, podobno nie brzydka jestem ..."
Pewnie tak jest.

"... czuje sie juz staro, wszystkie moje kuzynki wyszły za mąż mająć 21-22 ..."
Większość naszych babć wyszła za mąż przed 20. Im później wyjdziesz za mąż tym rozsądniejszy podejmujesz wybór remember that.

"... to czemu 18 latki mają już chłopaków ..."
Może dla szpanu? A czemu ty chcesz mieć chłopaka? odpowiedz sobie na to pytanie.

"... moje sąsiadki cieszą się że ich córki mają już chłopaków, a ze mnie się śmieją ..."
A to nie jest tak, że sobie to wmawiasz a prawda jest inna? A jak sobie nie wmawiasz to stare niezaspokojone krowy z nich po prostu :)

"... Ja nie mam celu, przecież jestem powietrzem, widać jak jestem olewana przez wszystkich podczas rozmowy ..."
Może każdy tobą oddycha. Ładnie pachniesz czy coś. Wydzielasz jakieś feromony, że się ludzie gubią w zeznaniach :)

"... koleżanki twierdzą że jestem ładna, szczupła i dziwią się czemu nie mam chłopaka ..."
Jak byłem młodszy to bym się bał wyrywać ładną szczupłą laskę bo by mnie po prostu onieśmielała :)

"... nigdy nie rozmawiałam z żadnym facetem ..."
A tata?

"... nigdy nie byłam na randce ..."
Cóż z tego? Jest to dla ciebie jakiś mega problem? Ja nigdy nie leciałem samolotem.

"... A myslisz ze mialabym szanse pogadac z facetem gdyby nie cholerne czaty albo gg? ..."
Myślę, że jak byłem młody i zagadałaby do mnie ładna szczupła laska to nie wiem czy bym miał szansę się odezwać :)

"... Ale ja już stara jestem ..."
Jak powyżej wieku emerytalnego jesteś to masz rację.

"... Prosta sylwetka i patrze w oczy, ale nikt nie patrzy na mnie ..."
Ja bym uciekał. Nie dość, że ładna szczupła laska to jeszcze się nie boi :)

"... nie mam zamiaru sie usmiechc jak glupia do sera ..."
A teraz to bym spierdala* gdzie pieprz rośnie. Jesteś może ruda? :D

"... Nie jestem nieśmiała, nie lubię po prostu udawać ..."
To nie udawaj tego co tam udajesz

"... nie wierzę że kogoś spotkam ..."
Wyjdź na spacer jak nie spotkasz jednej losowej osoby w przeciągu godziny to znak, że mieszkasz w jakimś lesie na odludziu i musisz zmienić miejsce zamieszkania by kogoś poznać.

"... Wiem, ale co zrobić aby się nie krępować i być pewną siebie, jak to ćwiczyć ..."
Parę linijek wyżej napisałaś, że nie jesteś nieśmiała, ale chyba jednak jesteś bo byś nie pisała jak ćwiczyć pewność siebie.

"... ale ja chce zdecydowanego chlopaka ..."
Każda chce takiego :)

"... jestem brzydka i nie bede miała nigdy nikogo ..."
Idź do fryzjera, kosmetyczki, kup sobie seksowe ubrania, książkę poczytaj usiądź w parku i podziwiaj jak przechodzący obok faceci się ślinią.

Na zakończenie dodam, że masz podstawowy problem z zaakceptowaniem siebie, jak wiele osób na tym forum.

Dlatego sprawdzony już link dla ciebie:
http://portal.abczdrowie.pl/samoocena

Przestudiuj i ciesz się, że jesteś jaka jesteś :*

Odnośnik do komentarza
Gość miłoszBlazaj

agusia7791
widze że nikt mi nigy nie pomoże, nie chodzi mi o wyglad. CHODZI MI O POGADANIE Z KIMKOLWIEK

Jesli rozmowa z Tobą w realu miałaby wygladac tak jak na forum, to ja sie nie dziwie.
Zachowujesz się antypatycznie,jestes chwilami bezczelna , niemila, ciągle masz pretensje do innych. Nie rozumiem tego :)
Nikt nie może Cię zmienić, sama musisz to zrobić.Popracuj nad sobą. Przecież nie musisz być taka opryskliwa i ciągle nabzdyczona bo tego nikt w realu nie wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...