Skocz do zawartości
Forum

O czym rozmawiać z facetem?


Gość karo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karo1992

hej,mam problem,nie chodzi o to że jestem nieśmiała i nie umiem z facetami rozmawiać ale chodzi o to że nie mam kompletnie wspolnych temtow z nimi. Nie mam żadnych zainteresowan,o rodzinie tez nie chce wspominac bo tam są ciagle problemy,jedynie cos o pracy ale tez nie wiele bo ile mozna mowic o pracy ? wiem ,ze to sie wydaje jakims blahym problemem,ale dla mniej jest to powazne gdyz jak juz kogos poznam i widze ze mu sie podobam,to widze ze go zraża ta moja małomównosc...

Odnośnik do komentarza

Twoja małomówność i wstydliwość wynika z braku pewności siebie, a to zaś, mozliwe, że z sytuacji jaka ma miejsce w domu, możliwe, że jakieś niemiłe doświadczenia sprawiły, że jesteś zablokowana i dlatego ciężko znaleźć Ci temat do rozmów. Gdy zapada cisza, wiele osób się stresuje tą sytuacją i już z góry stawiają się na przegranej pozycji, a przecież tak nie musi być, bo nawet i cisza w czasie rozmowy jest przydatna, czasem potrzebna. Rozmowę najlepiej wywarzyć pomiędzy słuchaniem a pytaniem, bo jak będziesz zadawała za dużo pytań, ktos poczuje się jak na wywiadzie i nie będzie zainteresowany odpowiedziami ani Tobą. Jak z kimś rozmawiasz pytaj o podstawy - co tu robisz, jak się bawisz, co cię tu sprowadza - zależy od sytuacji. Dalej rozmowa sama się potoczy, jeśli nie, zawsze możesz zapytać wyrażając swoje zdanie, dasz sygnał do dyskusji, np. że oglądałaś ostatni jakis film podobalo Cie sie to i to i co o tym sądzi.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...