Skocz do zawartości
Forum

nerwica?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od pol roku mecze sie z objawami nerwicy.dla mnie to wielki znak zaptania.nie mam problemi ktore moglyby wplynac na moja psychike.od jakiegos czasu mialam podwyzszony puls az w koncu zatkalo mi uszy zaczal sie pisk w uszach serce walilo jak oszalale.przestraszylam sie i wezwalam pogotowie. Diag nerwica.zaczelam szukac ratunku.codziennie mam szumy uszne ci bardzo mi przeszkadza.niekiedy serce mi sie rozpedza i przestaje.kreci mi sie w glowie szczegolnie jak wstane z lozka lub z krzesla.tarczyca serce ekg echo w porzadku.mialam dopplera nerek.usg brzucha ok.u psychiatry nawet bylam ale to nie dla mnie miejsce.morfologia i mocz ok.nie mam zatorowosci plucnej.potas uzupelniam magnez i witaminy.chodzilam na akupunkture.nic nie pomopoglo.beta blokery tez nie pomagaja.mialam jedynie niskie zelazo ale uzupelnilam.badanie ana wyszlo dodatnie ale tego nikt nie wyjasnil.pokusilo mnie i zrobilam bad metoda volla nie wiem czy w to wierzyc czy nie ale wyszlo mi kandydoza i uczulenie na plesnie.kupilam krople na odrobaczenie i zaczely wychodzic ze mnie jakies paskudztwa.bralam to tydzien bo dluzej nue mozna.czulam sie dobrze i znowu to powrocilo.mozliwe ze to pasozyty? Wazne ze niestety mam grzyb w mieszkaniu i duza wilgotnosc.moj syn rowniez ma uczulenie na plesnie.w brzuchu mi burczy przelewa sie mam tez czesto gazy wzdecia.czytalam tez o tezyczce i kregoslupi.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wyniki wykonywanych przez Panią badań są prawidłowe, zdecydowanie powinna się Pani zastanowić, czy przyczyną opisanych dolegliwości nie jest nerwica. Z opisu wynika, że skonsultowała się Pani ze specjalistą psychiatrą, ale napisane jest, że to nie miejsce dla Pani... Dlaczego? Psychiatra jest takim samym lekarzem jak każdy inny, a wizyta u niego nie powinna być traktowana inaczej.
A propos pasożytów, to jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę wykonać badanie kału.
Zdecydowanie sugeruję powtórną wizytę u specjalisty psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...