Skocz do zawartości
Forum

Pokój a złe samopoczucie


Gość Lego007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyc niecodzienne zagadnienie.Mam 16 lat
Otóz mam wrażenie że mój pokój negatywnie wpływa na moje emocje, gdy do niego wchodze odechciewa mi sie robic cokolwiek, pogarsza sie moje samopoczucie.
W innych pomieszczeniach w domu jest dobrze.
Czy to się da jakos wytłumaczyc ?

Odnośnik do komentarza

Da się. Posprzątaj, a najlepiej wywal wszystko z pokoju, przemaluj, przemebluj itd. Ja nie mogłam spać przez 15 lat cierpiałam na bezsenność. Wyremontowałam pokój, wywaliłam 90% rzeczy, nowe meble i wszystko nowe. Nowy początek, wszystko się zmieni. Polecam. Pokój i rzeczy w nim muszą ci się kojarzyć z czymś nieprzyjemnym, porażką, odrzuceniem, samotnością, smutkiem itd. Wywal to. Zmień wszystko w pokoju.

Odnośnik do komentarza

Meble dużo daję jeżeli chodzi o to czy dobrze się czujesz w swoich czterech ścianach. Nie wiem jak u Ciebie z kasą ale może warto zainwestować w jakąś aranżację fajną, osobiście polecam Agata Meble bo ich mi się najbardziej podobają i po drugie często promocje mają ;)

Odnośnik do komentarza

js_11
Kruszynko, żadne tam jęk chuji i zasady, bo przeciwieństwem zasad nie są kwasy, a ładny, umeblowany pokój z piękną marmurową podłogą i przypstrzonym firanką ślipem, meblami z palisandru lśniącymi na słońcu i główną zasadą jest tak żeby meblować jak się chce.

Haha..
Ok, ale jak ktoś nie ma kasy na meble z palisandru lśniące w słońcu, a chce sobie pomóc, to chociaż niech łóżko przestawi tak, żeby spało się lepiej.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

js wybacz stronniczość ale przyłączam się do opinii Leny :). Podejrzewam że gdybym chciała tak urządzić swój pokój to pewnie na ten jeden poszło by więcej pieniędzy niż na remont wszystkich innych pomieszczeń razem wziętych :D.
Jednak reszta zdaje się ma racje, bo jeżeli pokój jest nieposprzątany, ,,staro-umeblowany" dawno nie pomalowany to warto o to zadbać. Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie jakiś żywy kolor typu błękit czy żółty, bo podejrzewam że kolejnym czynnikiem wprawiającym w złe samopoczucie jest dość ciemny kolor pokoju... jednak pomysł raczej do zrealizowania na wiosnę a tymczasem pora na porządki bo pewnie niechęć doprowadziła do sporych zapasów :D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...