Skocz do zawartości
Forum

Drżenie rąk, nerwowość i gadatliwość


Gość magdalenaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenaaaaa

Mam drżenie rąk, raz mocne raz słabsze zależy od sytuacji, jestem nerwowa, nadpobudliwa, rozkojarzona, problemy z pamięcią krótkotrwałą, wolno się uczę, nawet bywam agresywna, miewam zachowania infantylne i dziwaczne, przebłyski dziewczyneczki, jestem ogólnie roztrzepana, chaotyczna i nie umiem się dłużej skupić na czymś co robię i czasem trudno mi usiedzieć w miejscu. Jeszcze dochodzą wybuchy i napady śmiechu, problemy
z koncentracją, nawet czasem się jąkam przy nerwach i trudno mi wydusić słowo.. to tak w pigułce, gdzie powinnam się udać i jakie zrobić badania, do neurologa?

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaaaaa

a jeszcze za bardzo sie stracham tzn. jak mnie cos wystraszy, ktoś to wydaję głośne emocje, mam też od paru lat objawy nadwrażliwego jelita zwłaszcza rano i częste oddawanie moczu- nadmiernie myślę o tym i potem bardziej mi się chce

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaaaaa

Badałam niedawno krew - morfologię, wątrobowe- ASCAT czy jakoś tak i coś podobnego, jonogram, TSH, poziom kwasu walproinowego... i wszystkie wyniki są w porządku. Czyli to może być wynik zaburzeń emocjonalnych, przerastających problemów, urazów, nieradzenia sobie ze sobą...? itp ?

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaaaaa

Oczywiście, prawdę mówiąc to ja jestem w "posiadaniu" wszystkich tych czynników, dochodzi też lękliwość, sprawy z przeszłości, chęć bycia w centrum uwagi, dużo tego... Czyli pójść do psychologa jednak, jakaś terapia?? I gdzie mogę bezpłatnie najlepiej z takiej pomocy skorzystać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...