Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, zawroty głowy, płaczliwość i nerwowość


Gość oql

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 40lat.Zauważyłam,że od jakiegoś czasu bardzo żle się czuje,o 13-14 jestem już tak zmęczona że muszę albo usiąść na ławce albo wracać do domu.
mam zawroty głowy,i czuję ze tracę kontrolę nad sobą..Tzn idę przed siebie ,nagle wyłączam się i jakimś cudem trafiam świadomie do celu.mam tak co dzień... nie śpię w nocy tzn budzę się kilka razy ,a rano około 5, 6, 7 rano jestem już na nogach bo jestem już wyspana.natomiast wczoraj spałam od 22 do 8rano i tak samo się żle czułam ,wiec można wykluczyć zmęczenie?muszę zrobić badanie krwi ,leki przyjmowane to jedynie mydocalm na rozluźnienie mięśni biorę od 2lat..innych nie przyjmuję.Jestem zawsze poddenerwowana,wystarczy sekunda i już mam burze.Czasem nie potrafię się wypowiedzieć,plącze mi się język ale sporadycznie.Czy już zaczęłam przekwitać?czy to depresja ,a może zmęczenie,lub choroba psychiczna?tak się martwie :( .nauczyłam się słuchać ciało,co boli i gdzie itd,żeby eliminować coś diecie.to jakieś natręctwo,bo dziś wolała bym tego nie umieć.czy jest coś nie tak ze mną?przeszło mi przez głowę że może to być cukrzyca?zrobiłam test po zmęczeniu o tej 13 siedząc na ławeczce zjadłam batonika,po 5min już byłam w formie...organizm dostał cukier.ale wytłumaczeń na temat mojego samopoczucie po zostawie lekarzowi no i wam ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...