Forum Psychologia

Jak mężczyzna okazuje kobiecie zainteresowanie?

~stokrotka8889

~stokrotka8889

Jak wyżej. Chodzi mi o wstępną fazę, o gesty jeszcze przed umówieniem sie na randkę. Jak pokazuje że akurat nią jest zainteresowany jako kobietą.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~stokrotka8889

~stokrotka8889 wpis edytowany

Heh wiem Krzysztof W. a facet ma 26 lat zaraz 27... nie wiem czy się śmiać czy płakać
nie jestem tez jego przyjaciólką żeby sobie pozwalał na ty jeszcze nie jesteśmy nawet

~stokrotka8889

~stokrotka8889

Jestem załamana bo zaczynam mi zdnia na dzień coraz bardziej zależeć, a nie tak jak powinno być- na odwrót

~Tabakiera

~Tabakiera

~stokrotka8889
Jestem załamana bo zaczynam mi zdnia na dzień coraz bardziej zależeć, a nie tak jak powinno być- na odwrót

hmmm to znaczy jak? Jemu powinno bardziej zależeć niż tobie?

~stokrotka8889

~stokrotka8889

~Tabakiera
~stokrotka8889

hmmm to znaczy jak? Jemu powinno bardziej zależeć niż tobie?

Nie. Skoro nic więcej się nie stało powinnam raczej zacząc sobie odpuszczać

Krzysztof.W

Krzysztof.W

Ja to bym się z tego śmiał ;) Nie kiedy fajne są takie zachowania z młodości, kwestia tego co kto lubi hehe

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 33 lata, Poza zasiegiem
annkaa

annkaa

Im bardziej się zastanawiasz i angażujesz, tym częściej zachowujesz się nieracjonalnie. Ja kiedyś przez nadmierne myślenie powiedziałam o dwa słowa za dużo i wyszła głupia sytuacja. Na szczęście mój obiekt westchnień obrócił to w żart bo zauważył moje zakłopotanie, ale myslę że gdyby był innego usposobienia to by sie obraził ;) (więc najlepiej za dużo o nim nie myśleć - ale wiem, że łatwo tak tylko powiedzieć)

99139 annkaa Kobieta, 26 lat, Wrocław