Skocz do zawartości
Forum

Data śmierci we śnie


Gość Księżycowa Wróżka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Takitamktos

Ale to jest mało logiczne, wiele rzeczy moze sie przysnic, a ty wierząc w to sama siebie niszczysz, jesli bedziesz sobie wmawiac to wszystko to sama doprowadzisz do tego ze stanie sie to czego chcesz. Traktuj to jako sen i tyle.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Aniela sny powstają poprzez przypadkowe wyładowania w różnych obszarów mózgu - dlatego nie powinnaś się martwić, że przyśniła Ci się data śmierci.
Może być również tak (jak twierdzą psychoanalitycy), że w snach pojawiają się nasze największe lęki. Może boisz się śmierci, nie dopuszczasz tej myśli do siebie, więc pojawiła się w Twoim śnie. Tak czy inaczej - nie analizuj tego, gdyż jak sama widzisz źle to wpływa na Twoje samopoczucie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Aniela16

Wczoraj napisałam o tym SMS do mojej bardzo dobrej koleżanki. Ona ciągle: no, aha...A potem zmieniła temat. Potem napisałam do mamy. Ona powiedziała żebym kładła się do łóżka bo już późna (byłam u babci) itp. potem że mnie z tatą kochają, dobranoc...itp. A dzisiaj pomyślałam: Dziękuję wam wszystkim że jesteście przy mnie gdy wszystko jest dobrze. To było okropne :((

Odnośnik do komentarza
Gość Aniela16

Szkoda tylko że jestem taka tępa że mi się nie przetłumaczy tego, moja mama mówi to samo, a ja nadal się tym przejmuję. Np. jak gdzieś z kimś jestem myślę tylko ile dni mi zostało. Głupio prawda? Staram się bardzo tym nie przejmować, ale mi wgl to nie wychodzi. Nie wiem co się ze mną dzieję...Może z czasem ten strach sam przejdzie...

Odnośnik do komentarza

Nie wmawiaj sobie tej daty jako daty twojej śmierci.Tego nikt nie wie kiedy odejdzie. Tak naprawdę to mogą byc objawy choroby o której nie wiesz bądz samej depresji. Leczyłas sie kiedykolwiek u psychologa? Jesli to nie daje Ci spokoju moze warto pomyslec o takiej wizycie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...