Skocz do zawartości
Forum

Agresja słowna męża


Gość Krop

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż ciągle prowokuje awantury.Nawet z najbardziej balalnej sprawy robi problemy i udowadnia, że ja go źle traktuję bo np. nie zapytałam o zgodę czy możemy iść na grilla do znajomych tylko się zgodziłam, bo np. zaplanowałam na obiad szaszłyki, a nie zapytałam męża. Z drugiej strony, jak go pytam i staram się z nim uzgodnić robi mi awantury, że nie mam własnej inwencji, że o niczym nie potrafię zadecydować. W awanturach sypią się obelgi: idiotka, kretynka, spier, wypier, k..,szma... i tym podobne. Często zastanawiam się co ja źle robię, że mąż tak źle mnie traktuje. Źle traktuje również dziecko. Najchętniej odzywa się do niego tylko po, żeby go za coś zbesztać. Dodam, że mąż nadużywa alkoholu i pochodzi z dość trudnej rodziny. Za mąż wyszłam z miłości, ale teraz pragnę już tylko ratunku dla siebie i dziecka. Co robić ? Gdzie pójść, Gdzie mogę dostać pomoc

Odnośnik do komentarza

Idziesz do sądu i składasz wniosek o badania psychiatryczne męża i o odwyk. Jesli tego nie zrobisz będziesz tkwiła w tym toksycznym małżeństwie razem z dzieckiem, które na to wszystko patrzy i na pewno zostanie jakiś ślad na jego psychice - czy tego chcesz? Jesteś dorosłą kobieta, nie jesteś zdana na męża tyrana. Nie czekaj aż zacznie bić Ciebie albo dziecko on się po prostu nad Toba znęca psychicznie i takie rzeczy zgłasza się na plicje, bo są karalne, ale zwazywszy na to, że nadużywa alkoholu i jest z rodziny po przejściach, możliwe, że jego zachowanie jest wynikiem zaburzeń, dlatego zgłoś go na leczenie. W moprze na pewno udzielą Ci konkretnych porad. Ja bym od niego uciekała, to nie mąż!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...