Skocz do zawartości
Forum

Co robić, gdy chłopak nie chce związku?


Gość taona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem już co mam zrobić. Od kilku miesięcy piszę z chłopakiem, widujemy się, jesteśmy ze sobą blisko. Poznałam Go przez koleżankę. On nie angażuje sie w zwiazki, juz kiedys sie sparzyl, nie chce mnie zranic, jest zimny. Przyznal, ze mu sie podobam, ale z mojej strony to coś więcej niż tylko zauroczenie. Gdy się spotykamy zachowujemy prawie jak para, trzymamy za rece, miziamy, przytulamy, ale nie calujemy. Nie widzialam go od 1 tyg i czuje jakby minęlo co najmniej kilka lat. Tak bardzo tesknie. Nie daję sobie z tym rady, ciagle placze, bo go przy mnie nie ma. Powoli coraz bardziej izoluje sie od przyjaciol. Boję sie co ze mna bedzie.

Odnośnik do komentarza

Daj mu czas. Miałam podobną sytuacje. Chłopak powiedział, że mu sie podobam, ale nie chce zwiazku bo sparzył sie wczesniej. Ja probowalam itp. Ale niestety nic z tego nie wyszlo. Teraz ten chlopak ma dziewczyne zycze im szczescia, ja jestem bardzo zakochana w swoim chlopaku. Jest super. Tego kwiatu jest pol swiatu, nie te to inny :>. Uwierz. Daj mu luz, kiedy poczuje ze oddalasz sie od niego moze zacznie dzialac. Ale jesli jego zachowanie trwa juz dlugo to niestety zwiazek spisany jest na straty.. Trzymam kciuki :>.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej daj mu to przemyśleć ,powiedz co czujesz będąc w takich relacjach z nim.Jeśli nadal nie będzie chciał się caować,byc z tobą.Po prostu sobie odpuśc.Możesz zostać jego koleżanką,nie musisz kończyć tego tragicznie.!!!
Będziesz jego wsparciem,może jeszcze nie jest gotowy a z czasem zobaczy że ty to ta dziewczyna,zresztą po wsparciu,nie będzie się bał że go zranisz.!
powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Aaaaaaaanonim

Mam dokładnie ten sam problem. Ale wiesz co Ci powiem, oni nie są warci naszych starać. Ma wyjebane na mnie, umawia się z koleżaneczkami, pisze z nimi smsy i wgl, jest super a mnie traktuje jak koło ratunkowe. Słuchaj na prawdę jest masę świetnych facetów na świecie, po prostu trzeba poczekać. Ile masz lat.?

Odnośnik do komentarza
Gość Migotka56

~smautasek
Ja sie raz z nim spotkałam ale nie pisze do niego ale napisal mi ze związku nie chce
.

Pozwolę sobie przytoczyć słowa 2 mężczyzn..Mówisz,że napisał Ci,że nie jest gotowy/nie chce związku przetłumacz to sobie tak.."To znaczy tyle, że jegomość ma ochotę na niepoważny związek, czyli tak, w którym chodzi tylko o przyjemności a nie chodzi o zobowiązania (chodzenie za rękę to też zobowiązanie). Czyli spotykamy się, robimy rzeczy, które dozwolone są tylko dla dorosłych, ale potem nie jesteśmy normalną parą i nie spędzamy razem czasu (no chyba, że znów robimy rzeczy tylko dla dorosłych)."
Jeśli całujecie się i to "stoi" w miejscu to ta definicja i zarazem słowa mężczyzny są trafione w 10-tkę..

Inne zdanie mężczyzny równie mądre : " Jak facet Ci opowiada jak bardzo został zraniony przez kobiety, jak nie jest gotowy na związek, jaki jest poraniony, to masz sobie to przetłumaczyć na swoje, że facetowi nie zależy na trwałej znajomości, że chce się z Tobą bzykać bez konsekwencji. Jak Ci mówi, że masz się w nim nie zakochiwać, to masz się nie zakochiwać, bo to oznacza, że on nie ma ochoty na związek trwały, co najwyżej chce Cię przelecieć i od czasu do czasu pójść na kawę. Nie będziesz też jedyną dla niego, jak Ci będzie mówił o innych kobietach, z którymi się spotyka, o przyjaciółkach, które są dla niego ważne. Masz przerąbane, jak Ci na randce opowiada cały czas o mamusi. Jak opowiada o swojej byłej żonie i co ona mu robiła, też uważaj. Zaraz do niej wróci.".

To powinno Ci pomóc..jeśli mężczyźnie zależy na dziewczynie to nie powie nigdy tego,że nie chce związku.. .

Odnośnik do komentarza
Gość Migotka56

Smutasno czytaj uważnie,ja poszerzyłam to o różne inne kwestie tak przy okazji..,ale to co jest najważniejsze to to.." nie jest gotowy/nie chce związku przetłumacz to sobie tak.."To znaczy tyle, że jegomość ma ochotę na niepoważny związek, czyli tak, w którym chodzi tylko o przyjemności a nie chodzi o zobowiązania (chodzenie za rękę to też zobowiązanie). Czyli spotykamy się, robimy rzeczy, które dozwolone są tylko dla dorosłych, ale potem nie jesteśmy normalną parą i nie spędzamy razem czasu (no chyba, że znów robimy rzeczy tylko dla dorosłych)."

Odnośnik do komentarza

To ja Cię dla odmiany pocieszę :) Kiedyś zaproponowałam facetowi związek - widać było, że coś się dzieje między nami, chociaż nigdy do niczego nie doszło, ale znaliśmy się długo. Właściwie to wyznałam mu miłość. Odpowiedział, że nie nadaje się do związku, nie ma na to czasu, ma inne rzeczy na głowie którymi musi się zająć, czas na związek przyjdzie później. No wymówka jak nic, głupia w dodatku. Przestaliśmy się na jakiś czas widywać z mojej inicjatywy, później kontakt wrócił, ale raczej sporadyczny. Minęło chyba pół roku zanim zdecydował się, że chce spróbować. Od 3,5 roku jesteśmy razem.

Nie mówię, że to podobna sytuacja, trudno to rozgryźć. Ale jeśli nie dochodzi do niczego więcej między wami, to wydaje mi się, że chłopak jest w porządku. Przecież mógłby Cię po prostu wykorzystać i zostawić, gdyby mu na Tobie w ogóle nie zależało. Nie nastawiaj się na związek, bo możesz zrobić sobie krzywdę i nie pozwól, żebyście zachowywali się jak para, bo nie będziesz potrafiła się w tym odnaleźć. Najlepiej powiedz mu, że lepiej żebyście nie utrzymywali kontaktu, póki on nie jest gotowy na coś więcej. Niech się odezwie jak wszystko sobie poukłada, albo nie odzywa się wcale. Jak mu zależy to nie zapomni o Tobie. Jeśli nie... to nigdy więcej o nim nie usłyszysz - i dobrze.

Odnośnik do komentarza

ankazz . Tak jak mówiłam spotkaliśmy sie raz później pisalsmy chwile napisal ze nie chce związku bo za dużo przeżył tylko ze on pracuje z moim wujkiem to co słyszę jak Paweł i wgl masakra .. Napisalam do niego zbyt mnie okej nie pisałam napisal mi hej odp a on mi odo ze numer pomylil cios w serce w środę w tamtym tyg napisal czemu zamilklam pisal po pracy ze wczesniej nie mogl i wgl a wczoraj cos napisal żebym Sb kogoś innego poszukala to juz nic mu nie odp .;( Masakra naprawde .

Odnośnik do komentarza

poprostu jeżeli raz się sparzył to żeby nie myśleć o tym spotyka się z tobą żeby zagospodarować sobie jakoś czas myślę że nie poznaliście się o tak pewnie ty 1 zagadałaś itp a on pomyślał nie mam nikogo czemu nie. On nadal myśli o przeszłości zapewne nie jesteś jego ideałem on musi się przekonać że uroda to nie wszystko jak wielu mężczyzn myśli daj mu czas i nie narzucaj się bądź miła i troskliwa a się z czasem przekona.

Odnośnik do komentarza

A czy człowiek musi koniecznie chcieć być w związku jak nadarzy się okazja? Ma prawo nie chcieć. Ja mam 27 lat i nigdy nie byłam w związku, chociaż kilka razy chciałam, no trudno, nie ma tragedii. Trzeba polubić bycie singlem :) Mieć swoje hobby, jak masz dobrych znajomych to spędzaj z nimi czas albo z rodziną jeśli masz dobre relacje z nimi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...