Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie a życie codzienne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ludzie zakochani nie są w stanie normalnie funkcjonować?
Mam kolegę który się zakochał, na lekcjach rozkojarzony, dostaje słabe stopnie.
Czesto jezdziliśmy z nim i paroma kumplami na rowery, on teraz nie ma ochoty, cały czas z nosem w telefonie i sms do niej. Porzucił nawet swoje pasje - piłke nożną, informatykę .
Nic innego nie jest ważne...
Czy to normalne? Czy zadurzenie uniemożliwia normalne życie ? Czy każdego z nas to czeka?

Odnośnik do komentarza

z tym jest roznie.. ale jesli kogos pokochasz zobaczysz ze zycie zmienia sie o 180 stopni ja kiedys bylam bardziej "rozrywkowa" dziewczyna chodzilam tylko na imprezy nawet po 3 razy w tygodniu ale odkad poznalam mojego obecnego chlopaka to wolimy posiedziec w domu w swoim towarzystwie on pracuje na zmiany wiec na imprezy chodzimy rzadko.. wczensiej czesciej spotykalam sie z przyjaciolmi teraz rzadziej bo wole sie spotkac z chlopakiem. ale w ogole tego nie zaluje!!!

Odnośnik do komentarza

Logan245
W pewnym sensie to jest troche... Straszne.

Ha ha ;))) To nie jest straszne, to jest najpiękniejsze i najbardziej niewytłumaczalne na świecie - to co się dzieje z człowiekiem, w człowieku ;)))
I nie ma znaczenia wiek, tak Cie "nastraszę" ,a co ! ;)))

Odnośnik do komentarza

tylko nie zatracajcie sie w milosci,na poczatku to jest silniejsze od wszystkiego,nie jemy,nie spimy.potem milosc powszednieje,ale warto miec na uwadze,by nie oddawac siebie i swojego zycia w calosci,bo milosc moze przeminac a z nia my.ale wez to wytlumacz zakochanemu...

Odnośnik do komentarza

~stess
Logan245
W pewnym sensie to jest troche... Straszne.

Ha ha ;))) To nie jest straszne, to jest najpiękniejsze i najbardziej niewytłumaczalne na świecie - to co się dzieje z człowiekiem, w człowieku ;)))
I nie ma znaczenia wiek, tak Cie "nastraszę" ,a co ! ;)))

:DDDDDDDDD Nie no, miodzio po prostu... :))) Stess, poczytaj czasem SWOJE posty, wtedy dopiero będziesz miała przyjemność:) To odnośnie tego, co pisałaś do mnie w wątku moloko;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...