Skocz do zawartości
Forum

Czy mój znajomy spotyka się z inną kobietą?


Gość trawazielona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trawazielona

witam

Spotykalam sie jakis czas z mezczyzna , kontakt nam sie urwal .

Okazalo sie ,ze zostal aresztowany tymczasowo.
Bylam u jego adwokata i dowiedzialam sie co i jak.

Pan adwokat wiedzial kim jestem .

Zadzwonilam do niego wczoraj z zapytaniem czy sie widzial z nim -i tak przypadkowo wyszlo ,ze jeszcze jedna dziweczyna sie kontaktuje z nim w sprawie tego mezczyzny -ktora zraszta ma tak samo na imie.

Mial sie ze mna zobaczyc jego kolega -ale sie nie odezwal .Ja jescze raz do niego napisalam -czy mozemy sie spotkac -ale nie dostalam odpowiedzi.

Do adwokata bede dzwonila dopiero za tydzien.
Sama nie wiem co o tym sadzic ?

Mozliwe ,ze adwokat pomylil osoby ?

Mozliwe ,ze ten mezczyzna spotykal sie jeszcze z inna kobieta ?
Nie wiem co o tym myslec.

Odnośnik do komentarza

Proponuję daj sobie spokój jeśli zauważyłaś nieuczciwość po co dalej brnąć.Póżniej będzie bardziej bolało mało tego tracisz czas i energię .W tym czasie możesz przegapić super gościa.Teraz jesteś pochłonięta dwulicowym partnerem.Nie oszukujmy się druga kobieta też została oszukana.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to nie sądzę, aby adwokat się pomylił, to tak odpowiedzialny zawód że przez pomyłkę nie mówiłby informacji pomyłkowej osobie o aresztowanym mężczyźnie. Niestety, ale na mój babski rozum, to on po prostu spotykał się z kimś jeszcze, prowadził podwojne życie o czym własnie się dowiedziałaś. Wg mnie mógł ukrywac przed Tobą inny związek albo bliższą przyjaźń z inną kobietą, a mógł ukrywać znacznie więcej. Ja bym zapytała wprost tego adwokata czy on wie o tym, że są dwie osoby o tym samym imieniu które przychodzą do niego i czy mozesz sie z nim przez adwokata skontaktowac kim jest ta druga osoba. jeśli okaze sie ze był wobec Ciebie nieuczciwy powinnas odpuscic zanim dowiesz sie czegos wiecej co moze Cie zranic.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość trawazielona

Siostry nie ma .
Nie znam Jego rodziny -takze kazda opcja jest mozliwa .

Jego znajomych w zasadzie tez niewielu znam .
Ja nic w tym temacie zrobic nie moge -jedyne co to z kultura zgodnie z umowa zadzwonic do adwokata w przyszlym tygodniu.
Lecz rzeczywiscie zastanawiam sie czy w ogole sie kontaktowac .

Czas pokaze :)
Cierpliwosc jest cnota :)

Trzymajcie kciuki :)

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

zapytaj adwokata o to czy załatwi Ci zgodę od prokuratora na widzenie
między czasie napisz do swojego znajomego- Pamiętaj aby napisać jego imię i nazwisko i dopisek syn i imię jego ojca
Najlepiej dowiaduj się u źródła- niech wytłumaczy

Odnośnik do komentarza
Gość trawazielona

dziekuje za zainteresowanie :)

Nic jeszcze nie wiem -nie dzwonilam do adwokata .
Zreszta juz jestem spokojniejsza -i emocje opadly mnie osobiscie jest duzo lepiej i powiem szczerze ,ze zastanawiam sie czy w ogole sie kontaktowac z adwokatem .

Moze sie myle -ale przeciez on tez moze sie ze mna kontaktowac -juz nie chce sie w to zaglebiac i robic zagadnien.

Tak czy inaczej bardzo dziekuje i trzymajcie za mnie kciuki :)

Bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...