Skocz do zawartości
Forum

Sny o zmarłych osobach


Gość Iguana7

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat a praktycznie od dziecka mam dziwne sny. Niestety bardzo często śnią mi się zmarli ludzie jako żywi. Często z nimi rozmawiam . Bardzo często śni mi się również moja babcia ale po tych snach zawsze ktoś umiera . Często też mam sny sny ,że jestem w stanie mniej więcej określić nawet kto umrze, te sny są bardzo wyraziste. Dlaczego takie sny mi się śnią - co to znaczy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoje sny się sprawdzają-są to sny "prorocze". Masz dar który daje Ci możliwość przewidywania wydarzeń ważnych dla Ciebie, bądź też dotyczących Twoich bliskich. Interpetacja snów jest bardzo kluczowa, i prawidłowa ma miejsce dopiero po wcześniejszych doświadczeniach ze spełnianiem się snów. Wtedy tworzysz sobie tzw. schemat dzięki któremu jesteś w stanie prawidłowo odczytywać przesłanie jakie daje Ci proroczy sen. Chyba, że miewasz sny z bezpośrednim przesłaniem, które nie wymagają żadnej interpretacji, bo są bardzo jasne i konkretne. Ktoś komu sprawdzają się sny, wie również który jest z przesłaniem i będzie miał odzwierciedlenie w przyszłych wydarzeniach, a który sen jest nieistotny. Przeważnie sny prorocze wybudzają niezależnie od pory nocy i pojawiają się w większości przypadków "nad ranem". A co do snów o zmarłych to też zależy jakie emocje są odczuwalne od osób jakie się widzi we snach, różne mogą być przyczyny tego, że zmarłe osoby bliskie nas nawiedzają we snach...

Odnośnik do komentarza

Heh, skąd ja to znam... Chciałabym Ci pomóc, ale musiałabym najpierw sobie. Mam ten sam problem. Śnią mi się zmarłe, bliskie, smutne osoby, które kiedyś były zadowolone z życia. Może to dziwne, ale jakiś czas temu przyśniła mi się zmarła koleżanka, dotknęłam jej blond włosów, ona spojrzała się na mnie dziwnym wzrokiem, odwróciłam się, a za chwilę wybudziłam się. Podeszłam do lustra i zobaczyłam na swojej twarzy blond włosa, a ja jestem brunetką i nie było u mnie w domu osoby o takich włosach więc tym bardziej nie wiem skąd on się wziął. Często mam sny, z których co najmniej jeden element się spełnia, nad niektórymi mam stuprocentową kontrolę. Nie wiem dlaczego tak jest. Ale mam nadzieję, że dowiemy się coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza

ja kiedyś widziałem jak umiera mama z parę razy swoje zabójstwo albo śmierć taty.
to było dziwne bo tam tata wyskoczył z samochodu podczas jazdy i się przebiegł dalej a później go ktoś rozjechał.
na szczęście to nigdy nie miało miejsca wiem że się boicie bo nie wiadomo jak to interpretować.

Odnośnik do komentarza

Do Kwiatuszek;) Wiesz to jest faktycznie dziwne gdyż ja jesli chodzi o babcię mam dokładnie te same sny co Ty. Raz jest tak a za chwilę inaczej , dokładnie tak samo.
Pamiętam taki sen bardzo wyraźny zresztą babcia robiła przyjęcie , przywitała mnie taka uśmiechnięta w fartuszku kuchennym, piekła ciasteczka i powiedziała mi ,że zaraz przyjdzie taki chłopiec 18 letni że go poznam a ja na to babciu chyba żartujesz , ja bym mogła być matką tego chłopca a babcia się zaczęła śmiać a za chwilkę faktycznie przyszedł młody chłopak i babcia chciała nas przedstawić sobie a ja w tym momencie się wybudziłam. A rano dowiaduję się że miała wypadek młoda pływaczka Otylia Jędrzejczak i zginął w wypadku jej brat. Myślałam ,że zwariuję ze strachu...tym bardziej że chyba ten brat miał właśnie 18 lat .Tak właśnie wyglądają moje sny. Powiem ,że czasami mnie to przeraża niestety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sny, to istnieje wiele teorii na ten temat. Jedni mówią, że sny odzwierciedlają nasze pragnienia, których na co dzien unikamy, naszą podświadomość. Inny, że to kontakt ze światem metafizycznym i że każdy sen coś oznacza. Ciężko stwierdzić na ile jest to prawda na ile nie, bo zależy w co kto wierzy. Ale jeśli chodzi o sny o zmarłych, to w mojej okolicy się wierzy, że jeśli śni się bliska osoba, która zmarła to znaczy, że przychodzi przed czymś ustrzec, ochronić, dlatego może jak śni się babcia, to ktoś umiera, dzieje się coś złego. Natomiast jeśli ktoś żywy śni się jako zmarły, to znaczy, że dlugo będzie żył. Niektórzy ludzie mają dar przeczucia i proroctw sennych. Może Ty wlaśnie jestes taką osobą? Nie bój się tego, ale też staraj się myśleć racjonalnie i nie zaklinaj rzeczywistości, że np. śniła się babcia to musi się coś stać - może się sprawdzić, ale i niekoniecznie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...