Skocz do zawartości
Forum

Strach przed uduszeniem


Gość zmęczonaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmęczonaaaaaa

Witam Was mam ogromny problem z którym mecze sie już 3,5 roku ! DUSZNOŚĆ BRAK POWIETRZA LĘK PRZED UDUSZENIEM zaliczyłam juz kilka krotnie szpital paru lekarzy pulmonologa ginekologa podstawowe padania Wszyscy twierdzą że to nerwica ale ja oprócz niej mam chyba jeszcze jakieś fobie ponieważ wmawiam sobie pomyłke lekarzy ze jednak czegoś nie zauważyli tyle słyszy sie teraz o tych pomyłkach mam 32 lata i co dzień UMIERAM Proszę was jakie mam zrobić badania żeby wylkuczyć inne poważne choroby a wtwedy lek moze sie zmniejszy poniewaz nie moge racjonalnie mysleć i normalnie zyć Prosze o jalieś wskazówki

Odnośnik do komentarza

Byłaś u kardiologa? Mialaś takie badania jak Echo serca czy ekg?Jeśli nie to radzę zrobić,jeśli wynik będzie prawidłowy to wtedy udaj się do psychospecjalisty.Bo zapewne lekarze mają rację.
Spójrz na to też w ten sposób, że do tej pory się nie udusiłaś, gdyby to
było spowodowane jakąś chorobą somatyczną ,to do tej pory już dawno by Cię na tym świecie nie było.....naprawdę warto zaufać lekarzom,to że zdarzają się pomyłki to nie znaczy że w tym przypadku się mylą.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...