Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie radzić z samotnością i emocjami?


Gość greg1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzić sobie z samotnością.. ? I nie jestem tu porzuconym, ani zdradzonym - po prostu mam wiele spraw które najchętniej bym wykrzyczał, wszystko co mnie denerwuje, co mnie drażni, co irytuje.. Ale.. mam rodzine, mam znajomych ale tak naprawdę nie mam się z kim tym podzielić. Zdarza się też, że mam czas - którego nie mam jak wykorzystać, wokół cisza, spokój, dużo myśli.. Wydawało mi się, że zmieniłaby to druga połówka, jednak brak takiej. Kiedyś miałem na to rade - duży wysiłek fizyczny, zabiera dużo czasu i nie pozwala dużo myśleć, ale chciałbym coś nowego. Jestem jeszcze bardzo młodą osobą. Jednak nie jest to "fajny" stan, kiedy tak wszystko zostaje w środku. Czasem po prostu chciałbym się do kogoś uśmiechnąć, zbliżyć, ktoś to odwzajemnił, może zrozumiał. Wydaje mi się, że z każdym dniem staje się coraz mniej radosny, zadowolony, coraz częściej pojawia się złość..

Odnośnik do komentarza
Gość takazwyczajnaja

Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem. Tyle osób w koło a człowiek samotny, nie ma się komu zwierzyć. Po prostu pustka w życiu... Chętnie z Tobą porozmawiam, jeśli nie masz nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza

Każdy z nas chyba ma czasem tak, jakby miał wrażenie, że jest osamotniony i nie ma z kim porozmawiać.. Akurat w tej kwestii rozumiem Cię bardzo dobrze, sama przechodzę bardzo trudne chwile, z którymi muszę radzić sobie sama, ponieważ inni nie mają dla mnie czasu. Jeśli szukasz może jakieś osoby, z którą chciałbyś porozmawiać, to możemy się jakoś skontaktować, o ile nie masz nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza

Wiek nie odgrywa tu większego znaczenia.. to że masz dopiero 18 lat nie świadczy o tym, że masz małe doświadczenie życiowe.. wiem po sobie, ja mam 19 a w życiu już bardzo wiele przeszłam. Nie zrażaj się tak szybko:) bo na pewno są osoby, które czują się równie samotnie jak Ty i również chciałby z porozmawiać z kimś kto mógłby je zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

psycholog Katarzyna Garbacz
Witam serdecznie,
Piszesz, że chciałbyś wykrzyczeć wszystko, co Cię drażni, irytuje i denerwuje. Wiem, że to nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz, ale możesz zrobić to tutaj.
Co do wolnego czasu i chęci zapełnienia pustki - masz jakieś hobby?
Pozdrawiam

Nigdy nie chciałem pokazywać - publicznie tych emocji, zawsze zostawiałem je dla siebie, zawsze miałem do tego dość chłodny stosunek. A wolny czas.. Brak. Dni zapełnione przytłaczającymi obowiązkami, jednak gdy coś się znajdzie - wtedy intensywnie ćwiczę fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość nolan93

mam tak samo a moze gorzej sam nie umie opisac stanu psychicznego w którym sie znajduje na codzien mówia ze samotnosc jest wtedy gdy nie mamy bliskich i dusimy wszystko w sobie wiec dlaczego ja mam rodzine znajomych a wszystko jest takie samo wydaje mi sie ze nie ma tego wszystkiego nie ma nadzieji na przyszlosc moge opowiedziec o swoich problemach emocjonalnych znajomym i rodzinie ale w glebi czuje ze ich poprostu nie ma czuje ze cale zycie przegrane tu moje gg napisac nie zaszkodzi 4202 4395

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...