Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed schizofrenią przy nerwicy lękowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem daniel i mam 22 lata postaram sie krotko i na temat marzec 2012 roku dostałem prace dzień przed pójściem do niej dostalem goraczki ze stresu ok okazało sie fajnie w pracy i tak kwiecień i maj duzo pilem alkocholu na imprezach i duzo pracowałem na początku maja wszystkim sie stresowalem czy zdarze na busa prawie wszystkim skarżyłem sie znajomym ze zle sypiam itp pod koniec maja w sobote pojechałem na dyskotekę wypilem moze 4 piwa a gdy obudzilem sie w niedziele mialem jakies skurcze na plecach i jakies lęki w poniedzialek poszedlem do pracy i ok 11 stalo sie slabo mi bylo usiadlem ciemno przed oczami myslalem ze umre mrowienia itd lekaz zrobil mi wszystkie badania byly ok bralem tam jakies witaminy magnez ale nic z tego umówiłem sie z psychiatra który stwierdzil nerwice lekowa dal mi aflobam ktorego nigdy nie zażyłem mijały miesiace ustapily wszystkie objawy cielesne a bylo tego sporo na dzien dzisiajszy wyglada to tak ze jestem wesoly ale tylko jak z kims rozmawiam z kolegami czy tam rodzina nikt nic nie wie ze mam takie akcje panicznie boje sie schizofrenii i z tego powodu ciagle sie zamartwiam przeanalizowałem juz chyba cale swoje zycie z jakiego powodu mam nerwice a moze to cos innego i tak sie nakrecam przychodze do domu i wyczytuje na necie co to moze byc ale bywa ze mam lepsze dni czesto występuje u mnie paraliż przedsenny i jak zasypiem to czsami mam takie obrazy przed oczami np ksiazki ktora moge czytac wtf czy to napewno nerwica sory za wszystkie blędy

Odnośnik do komentarza

odp 1 nie mówiłem o tym alkocholu bo jeszcze nie wiedziałem ze to może być od alkoholu ....
odp2 nie biore keków bo przeczytalem ulotke dzialanie niepożądane no i sie balem ze bedzie jeszcze gorzej duzo czytalem o samopomocy i tak wlasnie chcialem rozwiazac rozwiazac tem problem kiedys mialem nerwice ale wtedy o tym nie wiedziałem ale to samo przeszlo .a i chcialem zapytac czy jak zdarza sie to tylko w lecie to ma jakies znaczenie czy to tylko przypadek w zimie czuje sie duzo lepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...