Skocz do zawartości
Forum

Stres przed egzaminem na prawo jazdy


Gość Brawurka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Brawurka

Za tydzień zdaję prawo jazdy. Wszyscy mówią że dobrze jeżdzę ale co innego jak instruktor jedzie ze mną co innego jak egzaminator. Strasznie się stresuję i nie wiem jak do tego podejść... Boję się że jak siądę to popełnię jakiś głupkowaty błąd i się ośmieszę. Jak przezwyciężyć stres

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się. Ja po pierwszym błędzie już olałam sprawę, stwierdziłam, że i tak pewnie już nie zdam bo kto to widział od wyjazdu z ośrodka już mieć błąd! Stwierdziłam, że przynajmniej sobie pojeżdżę, oswoję się z egzaminem bo będzie mnie czekało z pewnością kolejne podejście;) no i zdałam wtedy, za pierwszym razem :) minimalny stres działa mobilizująco na człowieka, ale zbyt duży już bardzo negatywnie. Nie będziesz potrafiła się skupić, będziesz bała się zrobić jakikolwiek ruch za kierownicą;) uwierz, że jesteś dobrym kierowcą, i do dzieła! :))

Odnośnik do komentarza
Gość karolkowa mama

hej.gratuluję zdanego egzaminu.Ja jestem właśnie przed egzaminem praktycznym z prawa jazdy,też okropnie się stresuję,jedyny temat jaki prowadzę z rodziną czy ze znajomymi to prawko.Wiem że mają już dość,ale ja okropnie to przeżywam i się stresuję bo wiem że w mojej sytuacji prawko jest niezbędne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...