Skocz do zawartości
Forum

Zdrada męża i dziecko z kochanką


Gość romanty

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze mi poradzić, co robic...mąż będzie miał za 8 mies. dziecko z inna kobieta a jestesmy 17 lat po slubie, mamy 3 synów, 10, 7 i 4 lata....ja juz psychicznie nie daję rady, gdzie byl moment w ktorym przestał mnie kochać...bylo dobrze....moze awans mu udezyl do glowy???
nie dam razy przezyc miesiaca sama z 3 dzieci za 2 tys. zl...a rodzice moi kiedy sie dowiedza zawału dostaną....tego jestem pewna, bo zapatrzeni w niego byli jak w obraz....a on chce sie wyprowadzać...ratujcie mnie....

Odnośnik do komentarza

Podobnie,...
Podsumuj to co się stało. Ja wiem, że boli ale,...
1. Poinformuj rodziców, w ten sposób uzyskasz naturalne wsparcie. Przeciąganie tego nie ma sensu,
2. Nie próbuj zatrzymać męża. Po tym jak zamknie za sobą drzwi, na drugi dzień złóż wniosek o alimenty. Przy trójce dzieci mocno go to zaboli a Ty uzyskasz konkretne wsparcie.
3. Nie rozpamiętuj tego co było. Nie kombinuj jakie popełniłaś błędy. To nie ma znaczenia. Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.
Zewrzyj pośladki i do boju.

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci współczuję, jest to bardzo poniżające dla kobiety. Ale bardziej poniżający było by gdybyś chciała go zatrzymać na siłę. Gdyby nie kochał tamtej kobiety, to by nie odchodził. Człowiek, który zostawia trójkę dzieci, nie jest wart.On już wybrał, a Ty musisz teraz złapać równowagę. Niech płaci alimenty, a Ty poszukaj lepiej płatnego zajęcia. Będzie ciężko, ale z godnością. Może jeszcze jakaś pomoc psychologiczna dla Ciebie i dla synów. A rodzice nie dostaną zawału-pomogą Ci.

Odnośnik do komentarza

dziękuję za pomoc, ja mam pracę i cale szczęście,a on od 2mies jest na wyższym stanowisku, byc może to uderzyło mu do głowy..
do psychologa już się umówiłam i czytam masę porad w necie
teściowie tylko wiedza ale nie ingerują na razie bo im nie pozwoliłam, są bardzo pomocni, nie poznają swojego syna...myślę za 500zl na jedno dziecko to nie jest za dużo alimentów sądzić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...