Skocz do zawartości
Forum

Brak motywacji i senność w ciągu dnia przy paleniu marihuany


Gość ManfreD

Rekomendowane odpowiedzi

Od okolo pol roku coraz bardziej zaczyna dokuczać mi problem ze snem, oraz brak motywacji w działaniu. Nie potrafie sie skupic w ciągu dnia. Duży procent moich mysli jest bezsensownych i bezproduktywnych. Po powrocie ze szkoly praktycznie nie zdaża mi się nie polozyc sie spac. Tu na 30 min, kiedy indziej nawet i na 2,5 h. Nie moge sie skupić na szkole, zaplanować czegoś na dłuższy termin. Dodam że problemy z zasypianiem wieczorem nie powinny występować - szkole mam godzine drogi od domu czyli chcąc nie chcąc spędzam 2 godziny dziennie w środkach transportu, które jak wiadomo nie są najlepszym miejscem na odpoczynek.
Najbardziej martwi mnie jednak to. że cała "energia do działania" włącza mi się ok. 20 lub 21. Wcześniej nie potrafie po prostu zmotywować się do działania. Zadanie które wydają się być niemożliwe do rozwiązania w dzień, staja sie dużo prostsze w nocy.
Jedyne co obwiniam to trawa, której ostatnio pale całkiem sporo...
Czy problem leży tylko w niej, czy moze również wynikać z czegoś innego ?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Problem z motywacją i nadmierną sennością może wynikać ze spożywania marihuany. Dlatego, tak jak napisał Przedmówca, postaraj się ją odstawić. Poza tym spróbuj zmusić się do tego, aby nie spać w dzień. Ustal natomiast, że codziennie budzisz się i kładziesz o tej samej ,bo problemy, o których napisałeś mogą również wynikać z rozregulowania cyklu dobowego.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...