Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się nudy z związku?


Rekomendowane odpowiedzi

oboje jesteśmy przebojowymi ludźmi. początek związku był pełen emocji, szaleństwa, nigdy się nie nudziliśmy. teraz, po 2 latach, kochamy się, jest nam ze sobą dobrze ale jest nudno. chodzimy wcześnie spać, nie wychodzimy "bo się nam nie chce", mniej seksu z powodu braku pożądania... jednym słowem monotonia.. jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza

Hej,

Mam podobny problem...staram się jakoś tą rutynę zmienić, mój chłopak też, ale u nas spowodowane jest to mieszkaniem w niewielkim mieście i brakiem kasy...
Ja np, lubię zabijać trochę nudę wychodząc z nim na spacery, długo wtedy gadamy, nawet o głupotach, można się wtedy pośmiać, albo gramy w makao na grosiaki;p też dużo śmiechu przy tym, kupiłam mu ostatnio scrabble i czasem też w to gramy, a ostatnio nawet zorganizowaliśmy kulig i było super;)
Nie wiem jak u was jest i co lubicie. Ale czasem u nas też jest niebywale nudno...

Odnośnik do komentarza

No my akurt z moim mamy wspólną pasję wiec jak przychodzi sezon to jedźmy razem na wycieczki motorkami. A tak w zimie to własnie gry, czasem wspólne gotowanie. Wam się nie chce wychodzić to może kogoś zaproście do siebie?
Co do seksu to może wprowadźcie jakieś urozmaicenie np striptiz, seks pod prysznicem albo na stole kuchennym?

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...