Skocz do zawartości
Forum

Zdrada męża przed ślubem z mężczyzną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
moja sytuacja, jest dosc skomplikowana. Mam zaledwie 22 lata, 1,5 roczna corke i od prawie dwoch lat meza. Jestesmy teoretycznie w trakcie rozwodu.. 2 miesiace temu on mnie zostawil, poniewaz stwierdzil, ze mnie nie kocha.. Kilka dni pozniej dowiedzialam sie, ze przed slubem uprawial seks z mezczyzna.. Spotykal sie rowniez z kilkoma.. Nasze malzenstwo nie bylo bardzo udane.. Czeste klotnie, raz mnie uderzyl.. Pod koniec prawie brak seksu, zrozumienia.. Duzo klamstw. Zlapalam go na wielu takich akcjach. Dowiedzialam sie od kilku osob, ze ponoc sypial z mezczyznami rowniez w przeciagu ostatnich miesiecy.. Od miesiaca moj maz staral sie mnie odzyskac. Zmienil sie, zaczal sie nami interesowac. Kocham go nad zycie.. Wiec mu wybaczylam.. Stwierdzil, ze zdradzil mnie tylko przed slubem, reszta to pomowienia, zarty, lub inne absurdalne wytlumaczenia.. Przyjelam go spowrotem.. Bo brakowalo mi jego, seksu itd. jestesmy ze soba od 2 klasy liceum.. To moj pierwszy i jedyny partner seksualny. Nie wiem juz co robic.. Wybaczylam mu wszystko, on mowi, ze nie woli mezczyzn, ze to byla forma sprawdzenia sie i po jednorazowym seksie z tym skonczyl.. Z drugiej strony nie potrafie mu ufac.. Ciagle sie boje, ze znowu sie akcja powtorzy.. Nie moge przestac o tym myslec.. Niby jest super, ale ja mam juz obsesje.. Nie wiem, czy to ma sens.. Moja rodzina sie ode mnie odwrocila za to, ze do niego wrocilam. Jestem w tym wszystkim osamotniona..nie potrafie sie z nim rozstac, ale tez ciezko mu zaufac.. Co robic?? Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość malinkadziewczynka

Ciężko stwierdzić co twój mąż może dalej zrobić. zdradził cię. przed ślubem no cóż ja bym tego nie wybaczyla po. prostu taka jestem. ty wybaczylas i jeśli uważasz ze będzie dobrze to ok. ja postarałabym sie dowiedzieć czy na. pewno tylk o raz zdradził cię bo. jak to facet lubi kłamać i milczeć bo opedza go strach ze może cię stracić. może też dotarło do niego co zrobił albo bal sie ze zostanie sam. może jest bi?

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim nie patrz na rodzinę, ale na to, co czujesz. Co podpowiada Ci serce? często ono nam podpowiada, a my go po prostu nie chcemy słuchać. szansę można dać zawsze, bardziej obawiałabym się tego, że Cię uderzył.
Zastanawia mnie tylko, jak to się stało, że w tak krótkim czasie (miesiąc?) stwierdził, że się zmienił. Trochę to jest podpadające, no ale każdy człowiek jest inny.

Odnośnik do komentarza

Dosyć często jest tak, że osoba homoseksualna, próbuje się w ten sposób "od gejić". Znam takie przypadki ale każdy źle się kończył. To znaczy z czasem facet szedł w kierunku swojej dominującej orientacji. Zapewne bywa też odwrotnie, ja jednak nie znam takich przypadków. Generalnie, źle to widzę.

Odnośnik do komentarza
Gość teztoprzezylam

ja tez mialam meza geja, bo bi to tylko takie tlumaczenie :( rozwiodlam sie, uniewaznilam ślub koscielny, to jedyne rozwiazanie. Nie mielismy dzieci wiec łatwiejsza decyzja, nie słuchaj jego kłamstw!!! On Cie okłamuje i będzie to robił. Ty musisz podjąć decyzje co dalej, ja nie mogłam żyć dalej z takim czlowiekiem i nie zaluje swojej decyzji, bolało, ale lepszy ból niż myślenie co wieczór czy jest w pracy czy z nim :( #maj sie , dasz sobie rade !!!! Z pozdrowieniami Aga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...