Skocz do zawartości
Forum

Wypieranie się choroby oczu przez partnera


Gość anna22222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
u mojego partnera (55l) stwierdzono zacme oraz nakazano operacje, on jednak twierdzi ze to zadna zacma, tylko zapalenie w oku, podczas remontu dostal mu sie piasek do oczu i od tamtej pory zaczal gorzej widziec, oczy byly caly czas przekrwione, stosowal rozne mascie oraz krople, zakrwawienie oczu zniknelo, jednak nadal dobrze nie widzi, wszystko jest rozmazane.
Byl juz u kilku lekarzy i kazdy mowi to samo, jednak on twierdzi, ze oni sie nieznaja i chca tylko wykonac niepotrzebna operacje.
Jego rodzice takrze mieli jaskre, ale stwierdzona i zoperowana zostala w wieku 70l (mama) oraz 80l (tata) rozmawialam z siostra partnera i gdy stwierdzono zacme u ojca, ten takze nie chcial przyjac tego do wiadomosci, jednak jakos zostal do tego przekonany /zmuszony/ przez corki.

Moj partner nie chce sie przekonac do tego, ze bedzie coraz gorzej, na poczatku przy badaniu wyszlo ze widzi tylko na 10% pozniej poprawilo sie do 40, nastepnie 50, teraz znowu jest 10, boje sie ze nie uda mi sie go przekonac i na operacje moze byc za pozno.

Odnośnik do komentarza

W pracy zawodowej i w zyciu codziennym mu nie przeszkadzaja, ja jednak widze jak sie meczy i ze ma jednak problemy ze wzrokiem i niedowidzi. Jezdzi rowniez autem i obawiam sie ze moze nie zauwazyc zagrozenia na drodze, co prawda twierdzi ze gdyby nie widzial to by nie jezdzil...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...