Skocz do zawartości
Forum

Alkoholizm - czy picie 3,4 piw to już choroba?


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alkos 26

alkos 26 lat:macie tu wyznanie od faceta: ja mam ten sam problem-pije po pracy-jedno dwa-.żona robi haje jak przyniosę do domu więcej jak dwa,robię na kopalni,uzalezniłem się-bo na kopalni każdy pije,-jestem świadomy ale nadal jestem pod szponem tego i muszę jakoś żyć..7 piw na dzien to dla mnie nic.wodki na razie nie tykam bo nie potrzebuje.zona podejrzewa ze podpijam ale nie moze udowodnic.wie ze jestem juz w ktoryms stadium ale nie wie jak gleboko.ale powiem wam jedno kobiety:dla nas to taka sama meka bo jestesmy w pulapce a w y tylko nas gnoicie."przestan pic"-mowicie.kiedys mi powiedziała:chccialabym zebys raz poczuł jak to jest jak mam okres.a ja odpowiedziałem:chcialbym zebys poczuła moje zejscie z 3 dni.

Odnośnik do komentarza

czytam te wasze wypowiedzi i stwierdzam ze tak naprawde oszukujecie sie sami kazde a moze chec wypicia alkocholu nawet piwa potwierdza alkoholizm nietrzeba klamac ze pije malo bo pijesz bo chcesz organizm tego chce nie szukaj naiwnych i tak ci nie uwieze wkrotce staniesz sie alkoholikiem niewiedzac kiedy bo masz juz syptomy choroby alkoholowej jest jeszcze niezapozno wiec walcz z tym juz teraz

Odnośnik do komentarza

Picie piwa nie musi oznaczać, że jest się uzależnionym a dalej idąc tym krokiem alkoholikiem. Ale takie codzienne popijanie dla żony, dla rodziny może oznaczać właśnie tego typu problem i przez to powstają często kłótnie i wg pijących jest to awantura o nic - więc aby to pokazać, że tak nie jest może należy przestać pić przez kilka miesięcy aby udowodnić swoim bliskim i sobie samemu, że to nie jest żaden problem z którym dajecie sobie radę i można wykazać swoją silną wolę.

Odnośnik do komentarza

witaj olku niedlugo staniesz sie uzalezniony stracisz prace rodzine odwroca sie ludzie przyjaciele chociaz nie wszyscy pozostana ci ktorzy chca pic razem z toba pomysl co tracisz szkoda zdrowia bo picie codziennie piwa uszkadza watrobe niszczysz ja piwem nie koniecznie tylko wodka piwo tak samo szkodzi pomysl o marskosci watroby i o naglej smierci ktora zbliza sie i zbliza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...