Skocz do zawartości
Forum

Ile może trwać zauroczenie?


Gość złamaneserce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość złamaneserce

Witam może tutaj znajdę jakieś rozsądne wyjaśnienie swojego zachowania..
Czy jest możliwe aby zauroczenia w pewnej osobie mogło trwać przez 3 lata? Czemu przez tak długi czas mimo starań nie potrafie o nim zapomnieć, czemu nie potrafię zbudować szczęśliwego związku? Przez to, że dalej mam w sercu tamtego? Mam 19 lat i jeszcze nie miałam chłopaka a bardzo bym tego chciała tylko,że na początku wszystko jest fajnie ale jak już mi zaczyna zależeć i chciałabym,żeby coś z tego wyszło to nagle wszystko się sypie. Dlaczego nie mogę być z tamtym chłopakiem, którego zapomnieć nie potrafie?
Już nie mam sił dalej walczyć z tym uczuciem do niego...
Zapewne w odpowiedzi usłyszę,że jestem jeszcze młoda i że całe życie jest przedemną ale po co mi takie życie skoro nie mogę być szczęśliwa? Nic nie daje mi takiej radości jak on. A on nie chce ze mną być.
Proszę niech mi ktoś powie dlaczego ja tak mam? Co jest ze mną nie tak? Czemu skoro mogę być z każdym to nie mogę być właśnie z nim, z osobą którą kocham?
I zapomnieć nie potrafię to uczucie siedzi gdzieś głęboko we mnie i nie umiem go zagłuszyć.

Odnośnik do komentarza

Sama się zauroczyłam pierwszy raz jak miałam 13 lat,to trwało 3 lata. Był starszy dwa lata ode mnie. Przyznam szczerze,że nie zwracał na mnie nawet najmniejszej uwagi,to mi przeszkadzało,było mi smutno. Potem zobaczyłam jaki był naprawdę,zmieniał dziewczyny jak rękawiczki,po gimnazjum poszliśmy do tej samej szkoły średniej.Przeszło mi od razu jak sie dowiedziałam jaki z niego nygus.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...