Skocz do zawartości
Forum

Leczenie nerwicy lękowej


Gość asdasd12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie obecnie przebywam za granica , gdzie nie posiadam ubezpieczenie , aczkolwiek posiadam kwote na podjecie leczenie i placenia za wizyty. Od pewnego czasu mam problem z nerwica lekowa (nie konsultowalem tego z zadnym lekarzem) lecz czytajac na roznych stronach objawy sprawdzaja sie idelanie do tego co sie dzieje w mym zyciu codziennym czyli napady lekowe , wydawanie sie zaraz umre , dostane zawalu lub cos mi sie stanie . Wystepuje mi to praktycznie od pewnego czasu codziennie i chcialbym podjac kroki leczenia. Co najlepiej podjac w tej sytuacji ? Prosze o rade i z gory dziekuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Proponuję abyś zaczął od uprawiania sportu. Lęki, które często występują u człowieka są wywołane nadmiarem czasu na myślenie o problemach. Gdybyś połowę tego czasu poświęcił na aktywność fizyczną to by ustąpiły!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Aktywność fizyczna obniża napięcie nerwowe, dlatego działa wspomagająco przy leczeniu zaburzeń nerwicowych. Możesz także spróbować wszelkich technik relaksacyjnych. Pomoże Ci to osłabić objawy nerwicowe, ale nie wyleczy. Dlatego najlepiej, żebyś skonsultował się z psychologiem, który w razie konieczności skieruje Cię do psychiatry.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...