Skocz do zawartości
Forum

Jak zerwać bez komplikacji?


Rekomendowane odpowiedzi

chodzę z chłopkiem od 9 mies. nasza historia zaczeła sie od tego że gadał z moja siostra a ja sie w nim kochałam. Gdy chłopak siostry dowiedzał sie o tym to odwrócił wszystkich znajomych od nirgo. Ja mu pomogłam wyjsc z depresji:) potem mnie na Studniówke zaprosił i tak to sie zaczeło.. ale no już mineło.. namawia mnie do seksu bo tak chce pokazać że mnie kocha ja mu mówiłam że nie jestem gotowa ,że mam tylko 16 lat i mi sie nie śpieszy. on jednak twierdzi że ja sie jego wstydze i dlatego nie chce. męczy mnier ten związek bo czesto się klucimy. jednak sie boje bo jak była 18 siostry i tylko ja byłam zaproszona opił sie i chciał skakać z mostu. byłam tylko godzine na imprezie siostry . chłopak płakał że go zostawiłam i się żalił że go nie obchodzę . boje się ze jak zerwie to on sobie zrobi krzywdę.. co mam robić? :(:( zależy mi na nim ale nie chce z nim być. teraz bym mogła być tylko jego przyjaciółką

Odnośnik do komentarza

Niezła sytuacja.. Po pierwsze ! Nie idź do łóżka z psychopatą, zostaw go... co to w ogóle za pajac, znajdziesz prawdziwego mężczyzne ,a nie szczeniaka .. masakra.. chciał skakać z mostu..wiesz moim zdaniem to on chcial Cie nastraszyć , raczej tego nie zrobi , osoby które popełniają samobójstwo nikomu tego nie mówią przed dokonanym czynem..ponieważ są zamknieci psychicznie . Natomiast ten twój to jakiś wariat , nie bądź z nikim na siłe! Pamietaj,że jestes wolnym czlowiekiem , nikt cie do niczego nie moze zmusić .. no chyba ,ze siła wyższa (rodzice lub ogolnie rodzina i starsi ) ale to co napisałaś nie ma racji bytu ... po prostu zerwij z nim , nie mecz sie , jeszcze przez niego ciebie bede uwazali za psychopatke.. Zostaw go ! i najlepiej zmien nr telefonu i gg ;) POzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie czegoś takiego jak zerwanie bez komplikacji... Tak sie nie da. Musisz mu powiedzieć szczerze dlaczego chcesz z nim się rozstać, co Ci przeszkadzało i tyle. Bo bez sensu jest trwać w związku tylko dlatego, że boisz się, że on coś sobie zrobi

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Igraszką - zdobądź się na szczerość i wyjaśnij mu jak czułaś się w tym związku i dlaczego podjęłaś decyzję o rozstaniu. Jednak pamiętaj, żeby być konsekwentna i stanowcza i nie dawać mu fałszywej nadziei na powrót.
Potem najlepiej byłoby uciąć jakikolwiek kontakt.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...