Skocz do zawartości
Forum

Lęki i utrata kontaktu z rzeczywistością po narkotykach


Gość robert94

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam powazny problem mam 18 lat w 1kl gim pierwszy raz zajaralem marihuany potem mialem dluga przerwe ale potem palilem dzien w dzien przez dluzszy czas zdarzalo mi sie zazywac anfetaminy jak ja bralem to juz w takim ciagu tydzien non stop przerwa dluzsza i znowu. w te wakacje zazywalem anfetamine i palilem marihuane do tego pilem tez codziennie przez okolo 2tyg. od tamtej pory wogle nie moge zlapac kontaktu z rzeczywistoscia na poczatku mialem ataki ze bylo mi slabo itd a teraz codziennie od 3 miesiecy wydaje mi sie ze umieram. mam leki mam tak ze niewiem co sie dookola dzieje nie potrafie sie niczym zajac wydaje mi sie jakbym zmienial sie w jakas roslinke grzeje mnie czasami z tylu glowy po lewej stronie niemoge myslec czesto mam takie uczucie jakbym nie czul nog i rak tez czuje cos taka pustke w brzuchu pod sercem mialem badania krwi moczu przeswietlenie klatki brzucha i wszystko niby jest ok ale ja niemoge sie pozbierac po wakacjach raz zazylem anfy i palilem marihuane teraz od 3tyg nawet nie pale czuje obzyde moje zycie jest jak dramat prosze co robic

Odnośnik do komentarza

Same narkotyki to nie jest dobry pomysl, a narkotyki i alkohol to już w ogóle mieszanka wybuchowa. Możliwe, że mogło dojść do uszkodzenia układu nerwowego, lub zaburzeń psychicznych. Stan po alkoholu i narkotykach nie powinien się tak długo utrzymywac. Powinieneś jak najszybciej udac się na badania do neurologa a jeśli nie wyjdzie nic niepokojącego, koniecznie powinieneś się zgłosić do lekarza psychiatry i rozpocząć terapię. Podejrzewam, że może być to leczenie farmakologiczne + psychoterapia. Najwaniejsze - nie zażywa więcej narkotyków, żadnych (!), nie pij alkoholu i rozpocznij leczenie, bo niestety, ale te stany mogą się nasilać.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...