Skocz do zawartości
Forum

Miłość do przyjaciela


Gość Madafakajołziom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madafakajołziom

Przyjaźniłam się z pewnym chłopakiem. Po paru miesiącach naszej znajomości powiedział mi, że mnie kocha. W tym czasie ja nic do niego nie czułam, oprócz przyjaźni. Jednak 3 miesiące po tym jak wyznał mi miłość, sporo się kłociliśmy. Za każdym razem gdy wychodził z mojego mieszkania, płakałam, że już go nie ma. Wtedy jeszcze powiedziałam jego koledze, że lepiej byłoby jakby się we mnie odkochał, ale ja zaczęłam coś do niego czuć.Teraz już prawie ze sobą nie rozmawiamy, a ja go kocham. Da się jeszcze odnowić tą przyjaźń ? Co mam z tym zrobić, zapomnieć, czy może walczyć aby ta przyjaźń została odnowiona ?

Odnośnik do komentarza

Na miłość jeszcze masz czas, to nie są puste słowa, które można mówić komuś do kogo się przywiązujemy. A ty tak robisz. Nagle go "pokochałaś" jak kopnął cię w dupę.. Ja myślę, że brakuje ci jego obecności bo się do niego przywiązałaś a teraz gryzie cię sumienie, a ty tłumaczysz to miłością. Ogarnij się. Zawsze możesz zawalczyć o odzyskanie jego przyjaźni, a co potem to się okaże.. najważniejsze to walka i szczerość!!

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja12345

Mialam przyjaciela ktory mnie wspieral rozstalam sie z mezem w czerwcu ma byc rozwod.Ktoregos razu moj byly zadzwonil do mego przyjaciela zaczal go wyzywac.Ale przeprosil go za swoje zachowanie.Moj przyjaciel przestal sie odzywac napisal na gg ze czuje cos wiecej i zrywa znajomosc .Najgorsze ze ja go kocham i wyznalam mu to .chcialam sie spotkac wyjezdzam na 5 miesiecy nawet nie odp chce mu napisac wiadomosc ta ostatnia pozegnalna najgorsze ze przespalismy sie ze soba i coraz bardziej przekonuje sie ze jemu tylko o to chodzilo juz nie mam sil do zycia przezto wszystko...

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Czyli teraz kochanka nazywa się przyjacielem ? .. To teraz już rozumiem dla czego nie istnieje przyjaźń między kobietą , a mężczyzną .

Myślę , że Twój mąż miał duży wpływ na , to - jaką decyzję podjął Twój kochanek ... Czuje się widocznie odpowiedzialny za rozpad waszego małżeństwa i wolał wycofać się z tej relacji niż żyć z Tobą - wyrzuty sumienia widać były silniejsze od miłości w tym wypadku .

Jeśli odczuwasz chęć napisania mój tej ostatecznej wiadomości - to zrób to , przecież masz w pełni do tego prawo , również masz prawo napisać o swoich domysłach , oraz masz prawo do tego - aby poznać prawdę z jego ust.

Odnośnik do komentarza

Nie masz sił do życia przez jakiegoś tam faceta? Ojojoj się porobiło. Ostatnio był podobny wątek, zastanawiam się nawet czy nie ten sam? W każdym bądź razie zrobiłaś tyle ile mogłaś zrobić. Wyznałaś mu uczucie, prosiłaś o spotkanie on to olał. Być może musi sobie wszystko poukładać i odezwie się sam za jakiś czas, a może przestraszył się, ze dla niego-? wzięłaś rozwód, a on chciał tylko seksu. Nawet dobrze, że wyjeżdżasz, Ty też poukładaj sobie wszystko, pozamykaj stare sprawy. Nie odzywaj się do niego, teraz jego kolej. Głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

jesteś w trakcie rozwodu, Twój mąż widać jakos nie może się z tym pogodzić i pewnie za rozpad waszego małżeństwa obwinia jego.... może Twój przyjaciel poczuł sie winny, zauważył że teraz Twój mąż nie da mu spokoju i zawsze będzie postrzegany jako ten który rozbił rodzinę...może przeraził go związek z kobietą z dużym bagażem przeżyć. Nie każdy mężczyzna cche się wiązać z taką kobietą

Odnośnik do komentarza

Trick
może przeraził go związek z kobietą z dużym bagażem przeżyć.

To by znaczyło, że tak naprawdę mu na niej nie zależy. Bez przesady, to taka wielka przeszkoda w stworzeniu związku? Jak ktoś naprawdę chce, to da radę.
Alicja, jak chcesz, to napisz do niego. Przynajmniej rozwiejesz swoje wątpliwości, nie będziesz żyła w niepewności zastanawiając się, o co mu tak naprawde chodziło.
Ale obawiam się, że niestety on Cię nie kochał, tylko wykorzystał Twoją miłosć. :(

Odnośnik do komentarza
Gość annulka 2345

zrobilam straszny blad przespalam sie z niby przyjacielem i stwierdzil ze poczul cos do mnie i zerwal kontakt pisalam chcialam spotkac sie nie odp ani azu tylko ze lzami w oczach pisal ze tak bedzie lepiej mecze sie strasznie najgorsze ze jestem w separacji z mezem a on chcial powrotu a ja go nie kocham juz ciagle mysle o nim chce sei truc tabletkami nie mam sil i nie moge patrzec na siebie zero szacunku przeciez on mnie chcial tylko przeleciec spac nie moge wychudlam strasznienie daje rady .... nie potrafie sobie tego wybaczyc a jak widze go na facebooku nawet mi nie odpisze

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ja uważam że jak ktoś chce to będzie potrafił tak skołować i oszukać aby dopiąć swego, zwłaszcza osobę która jest słaba emocjonalnie i spragniona uczuć.
W sumie to on sam powinien mieć problemy z patrzeniem wlusterko a nie Ty.
Bo Ty zostałaś oszukana przez małego podłego człowieczka, liczyłaś na coś więcej bo tak Ci się przedstawiał. On naprawdę nie ma powodu do satysfakcji.
Skoro wiesz że męża nie kochasz, to daj mu wolność, nie trzymaj w niepewności.
A w lustro patrz śmiało bo Ty intencje miałaś szczere i nie ma się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

A kogo by nie bolało.
Ale to on ma problem ze sobą nie Ty, bo to on udaje kogoś kim nie jest. Jak by powiedział o co mu chodzi to pewnie też chętne by sie znalazły i bez większych ceregieli, więc facet jest jakiś nie teges i nie ma co sobie nim głowy więcej zaprzątać.
Odstaw tego fejsbuka, bo bez tego też można żyć. Internet nie jest dobry do leczenia ran, bo ma się wgląd w te osoby o których chciałoby się zapomnieć. Więc póki jesteś słaba, to odstaw f.
Ale nie możesz też wkładać wszystkich do jednego worka, choć trzeba przyznać, że o ludzi wśród tego plemienia to ciężko, to jednak czasem się trafiają.

Odnośnik do komentarza

Wydawało ci się, że jest przyjacielem, a trafiłaś na zwykłego łajdaka.
Przeżywasz podwójne rozstanie, to naprawdę bardzo stresująca sytuacja.
Jednak życie płynie nadal, więc weź się w garść, przestań się dołować, zadbaj o zdrowie i spokój.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...