Skocz do zawartości
Forum

Profesjonalne badania na obecność narkotyków


Gość mateusz k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz k

Chciałbym się zapytać o profesjonalne badania na wykrywalność narkotyków, tj. takie, które wykonuje się przed wstąpieniem do wojska itp.. Do ilu dni/miesięcy utrzymują się ślady THC we wszystkich możliwych badaniach - moczu, krwi, kale ,bądź ślinie?

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz k

Nie palę, lecz niestety uległem kolegą i mam za swoje.. Pierwszy raz spróbowałem i już żałuję. Choć słyszałem, że we krwi jest wykrywalne do 3 miesięcy, jeżeli nie palisz regularnie. Myślałem, że dostanę tutaj fachową odpowiedź na temat testów, no cóż, może ktoś mi w końcu takową poda.

Odnośnik do komentarza
Gość mateusz k

Chciałbym się zapytać o profesjonalne badania na wykrywalność narkotyków, tj. takie, które wykonuje się przed wstąpieniem do wojska itp.. Do ilu dni/miesięcy utrzymują się ślady THC we wszystkich możliwych badaniach - moczu, krwi, kale ,bądź ślinie?
Nie palę, lecz niestety uległem kolegą i mam za swoje.. Pierwszy raz spróbowałem i już żałuję. Choć słyszałem, że we krwi jest wykrywalne do 3 miesięcy, jeżeli nie palisz regularnie. Myślałem, że dostanę tutaj fachową odpowiedź na temat testów, no cóż, może ktoś mi w końcu takową poda.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Najkrócej THC utrzymuje się w ślinie. Testy są w stanie wykryć tą substancję do 72 godzin od użycia. Jeśli chodzi o krew, to przy umiarkowanym używaniu THC utrzymuje się około 3 dni. Z kolei w moczu - po pojedynczej dawce substancja jest wykrywalna od 3 do 10 dni.
Oczywiście są to dane jedynie orientacyjne - należny brać poprawkę na czułość testów, wielkość dawki, częstość używania oraz indywidualne cechy organizmu (jak na przykład szybkość metabolizmu).
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...