Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć chłopaka mając nadwagę?


Gość puszysta_puszysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zycie2736

moja dobra rada...akceptacja samej siebie taką właśnie jaką jesteś, a jeśli to nie pomaga- zrzucić zbędne kilogramy- wiem co to znaczy, bo samej udało mi się zrzucić 25kg w rok...może nie szybko, ale efekt mnie bardzo zadowolił- przede wszystkim psychiczny!

Odnośnik do komentarza
Gość panna_s17

najważniejsza jest akceptacja samej siebie! nie myśl każdego dnia o tym, że ważysz tyle a nie tyle, wyglądasz tak a nie tak. zaakceptuj siebie taką jaka jesteś. To nie jest tylko tak, że jak jest się szczupłym i ładnym to odnajduje się partnera. według stereotypów i powszechnych opinii tak zwykle bywa ale w codziennym życiu( mam nadzieje, że będziesz mogla tego doświadczyć) zwraca się uwagę nie tylko na wygląd ale tez co co człowiek ma głowie, jak się zachowuje i czy wgl odnosi się do ciebie z szacunkiem a nie traktuje jak pierwszą lepsza ... nie szukaj chłopaka na siłę. może warto poczekać dłużej aby spotkać naprawdę kogoś fajnego, który doceni Cię taką jaka jesteś i nie będzie Ci wytykał dodatkowych kilogramów czy wyliczał jakieś wady.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam nadwagę,to mi nie przeszkodziło ze znalezieniem chłopaka. Jeśli ciągle będziesz narzekać i stawiać siebie w negatywnym świetle,to odstraszysz każdego kandydata. Pomyślą sobie,że jesteś jedynie zakompleksioną,nudną kobietą nie mającą życia,patrzącą tylko na innych.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Są mężczyźni które lubią krąglejsze kobiety i są takie Panie które lubią mieć tzw. miśków więc nie zamartwiajcie się tym aż tak bardzo :) A jeżeli macie dużą nadwagę i bardzo to Wam przeszkadza to proponuję pozbyć się zbędnych paru kilogramów i na pewno będziecie czuli się lepiej. Życzę powodzenia i zaakceptowania swoich krągłości :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...