Skocz do zawartości
Forum

Miłość a kłamstwo


Gość anonimus1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimus1212

hej tak jak w temacie jak rozumiecie to zdanie ;)
" Możesz go okłamywać , mówiąc ze kochasz , ale nie dziw sie , że gdy prawda wyjdzie na jaw zostaniesz znienawidzona , bo wyrządziłaś mu największa krzywdę , jaką może wyrządzić kobieta " napiszcie jak je rozumiecie

Odnośnik do komentarza
Gość Załamany_sobą

" Możesz go okłamywać , mówiąc ze kochasz , ale nie dziw sie , że gdy prawda wyjdzie na jaw zostaniesz znienawidzona , bo wyrządziłaś mu największa krzywdę , jaką może wyrządzić kobieta " Po prostu w tym txt oznacza to ze Facet tez ma uczucia i jesli pokocha kobiete a ona mu w zywe oczy klamie o milosci itp to jest logiczne ze ja znienawidzi i tak klamstwo o milosci i zdrada to sa najwieksze krzywdy ze strony kobiety wobec mnie np ;) sa tez inne ale to juz dla mnie hehe ^^

Odnośnik do komentarza

Ja to rozumiem banalnie prosto a więc tak jak jest to napisane. Czyli po mojemu: możesz kogoś nie kochać, ale mówić mu to i on w to wierzy. Ale prędzej czy później on zrozumie, że kłamałaś i Cię znienawidzi. Dlaczego? Bo to bardzo boli gdy ktoś gra Twoimi uczuciami i Cię oszukuje, bo druga strona robi sobie nadzieję na coś poważnego i trwałego podczas gdy Ty z góry wiesz, że tak nie jest. To egoistyczne i bardzo rani drugą stronę, bardzo łatwo taka miłość zmienia się w nienawiść ze strony osoby oszukiwanej, dlatego zdanie jest bardzo proste i jest prawdziwe.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...