Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie, kłótnie i przemoc ze strony chłopaka


Gość anna1604

Rekomendowane odpowiedzi

od 4 lat jestem z chlopakiem ktory,wciąż wychodzi z nałogów i zawsze do jakiegoś wraca,leczy sie psychiatrycznie niezbędne są dla niego tabletki.To wszystko ma tłumić jego emocje ale w rezultacie jest agresja,ubliża i podnosi ręce,przez to wszystko staje sie wredna i złośliwa mówie takie rzeczy o które w życiu bym sie nie podejrzewała, a wszystko po to żeby odepszeć atak z jego strony.Chce odejść a on wtedy wzbudza we mnie poczucie winy co mam robić

Odnośnik do komentarza

To nie daj się, nie pozwól na to aby wzbudził w Tobie poczucie winy, bo on to będzie cały czas wykorzystywał aby toba manipulować. Po prostu odejdź, jeżeli nie możesz się z nim pożeganć bo boisz się, że znowu ulegniesz to zostaw mu list i wyprowadź się jak go nie będziesz

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zastanów sie czy chcesz z nim być, czy go kochasz. Bo jeśli nie, to powinnaś odejsć i nie powinnas mieć poczucia winy. Nie robisz nic złego po prostu nie ma uczucia i tyle. On na pewno nie będzie zachwycony i będzie chciał Cię zatrzymać, może będzie Cię szantażował czy coś, ale jeśli go nie kochasz - przerwij to i odejdź, bo nie powinnaś pozwalać na to aby Cię źle traktował. Jeśli zaś zależy Ci na nim, kochasz go i chcesz być z nim, powinnaś powiedzieć wprost, ze wg Ciebie te leczenie nie przynosi takich rezultatów jakich oczekujesz i zalezy Ci aby porozmawiał z lekarzem na ten temat. Może potrzebne bedzie leczenie szpitalne, hospitalizacja skoro leki i terapia nie działają. On musi wiedzieć, że może być dla Ciebie niebezpieczny i że to dla Ciebie bardzo ważne, a jeśli mu zleży, powinien chcieć pracować nad sobą.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...