Skocz do zawartości
Forum

Przemoc ze strony partnera a odejście


Gość zmączona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce aby ktoś pomógł mi w podjęciu decyzji wiem ze to ja ją musze sama podjąc ale w grupie zawsze rażniej:( od 13 lat jestem z facetem którego bardzo kochałam ale przez te 13 lat wiecej wspomnień mam złych niz dobrych ciagle straszy wyzywa kiedyś problem był tylko po alkocholu teraz nie Czy wiezycje ze człowiek w wieku 32 lat moze się zmienic

Odnośnik do komentarza

Dziękuje wam za podpowiedz wiem ze decyzja należy do mnie ale ja sie go boje ja chciała bym odejsc jak cywilizowany człowiek ale on ciagle straszy i nie dopuszcza do siebie mysli ze ja nie chce z nim byc Teraz wieże juz ze od wielkiej miłosci do wielkiej nienawisci to tylko jeden krok

Odnośnik do komentarza

zmęczona, bo to często jest tak, że kobiety kochają, wierzą, że to się kiedyś zmieni. Gdy pojawia się alkohol, stają się współuzależnione, tłumaczą partnera, że to choroba itp. Starają sie zrozumieć, a to złe, bo tu nie ma co rozumieć. Ja widze dwa wyjscia. Zgłoś wniosek o przymusowe leczenie meża. Masz do tego prawo jeśli od wielu lat jest alkoholikiem. Chodzi po pierwsze o Twój komfort psychiczny, żebyś się nie pogrążała w problemie ale także i o jego zdrowie. Te rozwiązanie wydaje mi się najlepsze. Wiem, że na pewno nie będzie to miłe gdy Twojego meza siłą zabiora na leczenie ale chodzi o Twoje zdrowie psychiczne i o jego zdrowie nawet życie. Spróbuj. Znam przypadki gdzie było ciezko ale zycie zmieniło się o 180 stopni i nie żałują. W przeciwnym razie - rozważyłabym rozstanie bo to toksyczny związek.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...