Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać przyjaciela?


Gość beezy94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i niedawno straciłam przyjaciela, a bardzo chciałabym go odzyskać. Zaczęliśmy się przyjaźnić ok 2 lat temu, na początku dogadywaliśmy się jak z nikim innym wspieraliśmy się i wiedzieliśmy o sobie dosłownie psuć. Po około roku znajomości coś zaczęło się psuć, kłóciliśmy się, jednak zawsze dochodziliśmy do porozumienia. Dużo się zmieniło gdy on znalazł dziewczynę - przestał się do mnie odzywać i znacznie osłabił się nasz kontakt. Po około 3 miesiącach jednak przyszedł do mnie przeprosił mówił ze zrozumiał swój błąd i prosił o jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i przez około miesiąc czasu było znowu jak kiedyś a może i lepiej - poświęcał mi tyle czasu ile było to możliwy mieliśmy praktycznie ze sobą stały kontakt 24 na dobę. Po jakimś czasie jednak znowu zaczął się oddalać ode mnie a ja, niestety, stałam się strasznie zazdrosna o czas który spędzał z innymi, o to że nie pisał już do mnie. Im on bardziej się oddalał tym ja podejmowałam coraz bardziej desperackie próby zachowania stałego kontaktu, które były aż nadgorliwe. Niestety przy tym byłam cały czas zazdrosna i pokazywałam to w bardzo niemiły sposób. W końcu powiedział, że ma tego wszystkiego dość, nie ma siły już tego ratować i chce całkowicie i na zawsze zerwać ze mną kontakt. Od tamtej pory nie chce ze mną rozmawiać, mimo że widzimy sie codziennie w szkole odwracja wzrok i udaje, że mnie nie widzi mimo że wie jak mnie to rani. Nie odpisuje i nie chce o niczym rozmawiac, nie reaguje na moje prośby rozmowy. Nie wiem już co mam robić, dopiero teraz zrozumiałam jak ważny jest dla mnie kontakt z nim i jak bardzo jest mi potrzebny, nie rozmawiamy już od miesiąca i bardzo mi to ciąży. Jak mam go przekonać do rozmowy i próby odbudowania tego, co kiedyś nas łączyło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...