Skocz do zawartości
Forum

Zostawiła mnie kobieta w ciąży


krzys1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy..porady..wsparcia. Mam 30 lat byle z kobieta o rok starsza..rok czasu..kochalismy sie..wspieralismy..opiekowalismy sie wzajemnie..dogadywalismy sie. Jak to bywa w zwiazkach nieraz byly klotnie. na poczatku roku sie poklocilismy..wyzucila mnie z domu....wyjechalem za granice na poltora miesiaca do pracy...po powrocie bylo dobrze kilka dni...i znow mnie wyzucial...bylem bez niej 4 miesiace..pozniej ona zalowala tej klotni...rozmawiala ze mna.. mowila ze przemyslala to przez te 4 miesiace...ze mnie kocha..ze tesknila jak cholera...i wziela mnie do domu....byla dobrze do wrzesnia...bo od 2 miesiecy jest ze mna w ciazy. zaczela miec wahania nastroju...nerwy i hormony wziely gore....powiedziala ze niechce mnie...nie kocha i nie chce zyc ze mna...troche jest w tym mojej winy bo powiedzialem cos czego nie powinienem....i zaluje tego jak cholera!!!!! bardzo ja kocham i strasznie tesknie...co mam zrobic by ja odzyskac...napisala ze potrzebuje pare dni na przemyslenie...to juz trwa tydzien...czy wroci do mnie? jak mam sie zachowac? co powinienem zrobic? Prosze o rady....pozdrawiam...:(

Odnośnik do komentarza

Trudno jest powiedzieć czy wróci, bo jej nie znamy, nie wiemy co powiedziałeś, jaka była kłótnia itp. N te pytani Ci nie odpowiem, ale najlepiej jakbyś dał jej jeszcze pare dni i spróbował z nią porozmawiać. Powiedz jej, że przepraszasz za swoje zachowanie, że Ci na niej zalezy, że kochasz ją i Wasze dziecko. Powiedz jej, żeby nie postępowała emocjonalnie, że może za szybko tak wszystko chce zakończyć, żeby dała Ci szansę dla dobra Waszej rodziny, bo przecież Wasze dziecko będzie miało Was za rodziców. Nie naciskaj jej, ale na spokojnie z nią porozmawiaj i staraj się, aby zrozumiała, że żałujesz kłótni i przykrych sytuacji i naprawde Ci na niej zależy. Ona teraz potrzebuje wsparcia, opieki i ciepła z Twojej strony. Nie bądź zbyt chaotyczny i nie naciskaj, ale pokazuj jej że jesteś obok i że ma w Tobie wsparcie. Nie zmusisz jej do związku, ale warto się starać, a może doceni, za co trzymam kciuki!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Krzysiu chyba nie masz innego wyjścia jak ...czekać.Tylko wiesz,wg mnie to bardzo niestabilny ten Wasz związek.Dziecko musi mieć odpowiedzialnych rodziców,więc może pora szczerze ze sobą pogadać,czy Wasz związek ma sens,co można zmienić żebyście mogli tworzyć szczęśliwą rodzinę....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...