Skocz do zawartości
Forum

Znęcanie sie psychiczne i fizyczne ojca


Gość Kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 18 lat i mam problem z moim ojcem , ktory niszczy mi zycie od dziecka . Chcialbym sie dowiedziec jak szybko sie go pozbyc , poniewaz czesto mam mysli zeby go zabic i mam w glowie rozne scenariusze jak zneca sie fizycznie nad moja matka , ale ten czlowiek jest taki cwany , ze jak go pobilem za moja matke to jeszcze wyrok za pobicie dostalem . Prosze o jakies porady , z gorydziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Kefir, choć wiem, że to trudne postaraj się nie odpowiadać agresją na agresję.
Tak jak napisano powyżej - wszelkie akty przemocy Twojego ojca należy zgłaszać na policję i założyć niebieską kartę.
Zadzwoń również na Niebieską Linię - Infolinia Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie (tel. 0 800 120 002, www.niebieskalinia.info). Tam dokładnie doradzą Ci co możesz zrobić z tą sytuacją.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dość życia

Witam. proszę o pomoc mój ojciec znęca się nade mną i mama. ciągle przeklina i bije mamę mnie też kiedyś bił i to powtarza się coraz częściej. co mogę zrobić żeby pozbyć się go z domu? chce tylko normalnie żyć. błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dość_życia, możesz również zadzwonić na Niebieską Linię - jest to infolinia ogólnopolskiego pogotowia dla ofiar przemocy w rodzinie (tel. 0 800 120 002). Na stronie internetowej niebieskiej linii znajdziesz również listę instytucji udzielających pomocy osobom w Twojej sytuacji z Twojego miejsca zamieszkania.
Czy masz kogoś bliskiego i zaufanego, kto mógłby pomóc Tobie i mamie?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...