Skocz do zawartości
Forum

Komputer dla nastolatka


Gość Magdalena_kiki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena_kiki

Jestem mamą Kuby lat 12
przeprowadzilismy sie do nowego domu do mojego partnera, Kuba ma w tej chwili swój pokój w którym ma komputer. Do tej pory miał komputer do podziału z kuzynem u którego mieszkalismy. Zauwazylam ze po szkole od razu siada i gra albo wchodzi na internet klika ze znajomymi. Jest dobrym uczniem ale martwie sie czy nie za długo siedzi przed komputerem. Ile Wasze dzieci siedza dziennie? Kuba to tak jak włączy ok. 17 to po 22 go ganiam zeby wyłączył nawet uczy sie przy włączonym komputerze coraz tam pisze ale niby czyta, wiecie jak to jest...

Odnośnik do komentarza

moj brat tez tak mial .. ale to przejsciowe.. tylko nalezy zwrocic uwage w jaka gre gra.. !!niektore sa mega wciagajace!! pamietam ze moj brat jak sie wciagnal to nie mozna bylo go w wakacje wygnac na dwor!! dzien i noc siedzial na tym wiec jesli jeszcze sie da to ograniczac i kontrolowac!! pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

ale takie małolaty, to już teraz wszystkie, mają komputer w pokoju to raz. Dwa, dopóki nie będzie rezygnował całkowicie z innych czynności, typu nauka, posiłek, nie będzie chodził spać, wszystko będzie w porządku. Wyznacz mu godziny grania, jako stałą regułę! Mojej siostrzenicy nie pozwalają za dużo oglądać telewizji, ale za to komputer ma w swoim pokoju. Jej tata jest informatykiem, więc to normalne, że chce aby dzieciak się uczył korzystania z komputera. Poza tym wiadomo, że więcej śmieci jes w telewizji... te wszystkie hanny montany. Dziewczynka bawi się w internecie- mając kontrolę rodzicielską, czy jak to się tam nazywa. Tworzy sobie prezentacje multimedialne dla zabawy, gra w różne gry. Jeśli utrzymasz zasadę, że komputer jest włączony od 17 do 22 to nic nie powinno się dziać. Oczywiście jak chłopak będzie starszy będziesz musiała się pożegnać z zasadami ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...