Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje ze mną?


przemek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 i mam wielki problem , może ktoś z was mi pomoże?
Zacznę od tego kiedy moje problemy się zaczęły.
Pod koniec tamtego roku zostałem napadnięty i pobity, jak wracałem ze szkoły był to grudzień .
Po około miesiącu od tego zdarzenia , jak zawsze z chęcią chodziłem do szkoły tak nagle nie miałem ochoty tam iść.
Byłem u psychologa opowiedziałem mu to wszystko , rozprwa sądowa na którą obawiałem się iść i mu tak to wytłumaczyłem powiedział że ok. Mam jakieś lęki przed sprawcami i nie ma się czego obawiać . OK rozprawa była jakoś na początku marca . Do tego czasu jakoś chodziłem normalnie przez ten miesiąc do szkoły , lecz stałem się strasznie senny (fakt faktem zawsze lubiłem długo spać ale nie byłem senny) . Mogłem i mogę , bo dzieję się to do tej pory , położyć się spać o 21 , wstać o 8 rano a dalej jestem senny , dodatkowo mam problemy ze szkołą , straciłem chęci tak jak w tamtym roku szkolnym do chodzenia do niej.
Nie wiem jaka może być tego przyczyna . Jestem teraz w bardzo trudnej sytuacji ponieważ rok szkolny trwa już prawie dwa miesiące i nie wiem co dalej robić czy mam jakieś zaburzenia emocjonalne/psychiczne , może jakaś choroba. Gdzie mam iśc do jakiegoś psychologa i mu o tym powiedzieć czy co robić ?? Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...