Skocz do zawartości
Forum

Mobbing w pracy


Gość Krymik

Rekomendowane odpowiedzi

witam pracuje w wielkiej Firmie-jako kasjerka -rozpoczełam tam jako starzystka z uni europejskiej na pół roku-potem zatrudnili mnie na umowe zlecenie na 6 mies-od roku pracuje na 1/4 na umowę o pracę-w sierpniu umowa mi się skończyła-tydzień pracowałam bez podpisania żadnej umowy bo kier.nie miał czasu dla mnie.po tygodniu zucila mi kierowniczka umowe do podpisania bez żadnej rozmowy -oczywiscie na takich samych warunkach-innym daje umowe na 1/2 etatu-jestem osoba dyspozycyjna -na kazdy tel.jak sa duze kolejki przyjeżdzam -zostaje po godzinach -nie mam roznic kasjerskich-nie choruje-powiedziałam kier. ze jest nie sprawiedliwa.ale dalsza umowe podpisałam bo nie mam wyjscia mam 52 lata.zawsze wypracowywalam 3/4 etatu. a teraz dostalam tylko 1/4 mimo ze sa duze kolejki.dala mi do zrozumienia ze mam sie sama zwolnić-kolerzanki mi dopisały godziny -ale ona przyszla do pracy i zauwarzyla je i mi je zabrala-jestem lubiana przez reszte kolerzanek z pracy -co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

pani psycholog-z całym szacunkiem, ale raczej na 99% może pani nie mieć racji. To jest zwykły mobbing i rozmowa z kimś wyżej może tylko pogorszyć sytuację.
Dokumentuj je jazdy, żebyś miała podstawy do wytoczenia procesu.
Przerobiłam to x razy tylko byłam głupia i odeszłam na zasadzie "nie warto ruszać g..., bo śmierdzi"

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Od dłuższego czasu widzę, ze w pracy źle mi sie pracuje. Ogólnie praca jest fajna i lubię to co robię, ale ludzie z którymi pracuje... I szef.

Zauważyłem, ze szef potrafi nabijać się z błędów, zachowań innych ludzi.
W kierunki mojej osoby tez było kilka uwag. Dodatkowo właściciel powiedział swojemu pupilowi o moich zarobkach (w firmie panuje zasada ze nie rozmawiamy o zarobkach).
Jedna z osob stwierdziła, ze mało zarabiam.. I ze rzeczywiscie na razie nie jestwm doceniany w firmie.

Dodatkowo ostatnio zostało mi odebranych (bez konsultacji ze mną) kilka rzeczy, które ja miałem zrobić.. Zostały mi powierzone zadania, ale później odebrane.

Czuje, ze się wypalam.

Czy to może być mobbing ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...