Skocz do zawartości
Forum

O czym rozmawiać z byłym chłopakiem?


ally1

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki dość głupi problem. mój były postanowił się ze mną spotkać. jesteśmy umówieni, co prawda może jeszcze się wycofa ale no cóż. Po prostu nie wiem co mu powiedzieć, ehhh powiedział że nie mam mu ryć. nie wiem o czym z nim pogadać, ale naprawdę chce się z nim spotkać i walczyć o nas. to trudne i pogmatwane ale naprawdę mi na nim zależy tylko nie chce go zrazić do siebie no i jego koleżanką też nie potrafie byc :(

Odnośnik do komentarza

to może porozmawiajcie neutralnie. Co słychać, co porabiasz, fajny film w kinie etc. Jak zaczniesz, że cudownie by było wrócić do siebie bądź coś tam zmieniać w waszych relacjach może się wystraszyć. A tak to spędzisz miłe popołudnie/wieczór. Ja bym na Twoim miejscu rozmawiała na luzie o przysłowiowej dupie marynie, a jeśli chciałby porozmawiać na temat Waszego związku to sam zacznie temat.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Mała_Mi nie rozmawiałbym z moją byłą bo taki jestem.A rozmowa z byłą w celu odgrzewania związku to bezsens.robienie czegoś na siłę.

Dokładnie. Zwłaszcza, że bardzo często takie rozmowy schodzą w końcu na jakieś zaszłości i zaczyna się kłótnia. Zresztą najlepiej wychodzić z założenia "niech ta druga strona żałuje ":)

Odnośnik do komentarza

ally1. może po prostu , żeby mu pokazać co stracił zaproponuj mu spotkanie , kino , spacer itp zachowuj się na luzie , próbuj się jak najwięcej uśmiechać , powspominaj mu wasze dawne czasy jak było , załóż coś fajnego na siebie coś innego niż zawsze .

Odnośnik do komentarza

Polecam wyjście tematyczne w celu poznania zamiarów 2giej strony. Ciekawym rozwiązaniem jest np: kino. Będzie to wasz bezpieczny temat rozmowy, a jakie są jego plany odczujesz po jego zachowaniu. Jeśli będą pozytywne - zareagujesz, jeśli nie wrócisz do bezpiecznego tematu kina.
Ciężkie są takie spotkania z uwagi na to, że nie znamy zamiarów 2giej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość wielka :D

dziewczyno jesli nie masz tamatow ze swoim bylym chlopakiem sprubuj np pierwasza sie do niego odezwac np jak " hej co tam u cb i wgl " on napewno ci odpowie wkoncu on chce sie spotkac. i napewno sie rozkreci rozmowa miedzy wami. tez tak mnialam. zycze powodzenia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...