Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować zaufanie?


Gość Zrozpaczona22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona22

Witam,
Jakiś czas temu zerwał ze mną narzeczony. Wszystko to wyszło z mojej winy, ale wydaje mi się że wina jest jednak po obu stronach. Nasz związek był bardzo udany do czasu gdy inny facet mnie nie pocałował. Narzeczony nie widział tego ale powiedziałam mu o tym bo zawsze byłam szczera. Jednak on źle to odebrał i uznał że to ja pocałowałam tamtego kolesia. Związek trwał 5 lat i 5 miesięcy. Narzeczony natomiast flirtował z inną dziewczyna ale wybaczyłam mu to. Wszystko było dobrze, gdy jednego dnia stwierdził, że tak dalej być nie może, że za dużo się wydarzyło, że nie ufa mi już i nie wierzy że go strasznie mocno kocham. Jest dla mnie całym światem, a gdy się kogoś kocha powinno się wybaczać, bo każdy popełnia błędy. Co zrobić żeby przemyślał jeszcze raz swoją decyzję i żeby znowu mi zaufał. Co zrobić żeby chciał się spotkać i porozmawiać o tym. Udaje obojętnego na moje słowa, ale wiem że nadal coś czuje do mnie. Wiem że od razu nie da się odkochać. I wiem że mimo wszystko nadal mnie kocha...

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy da się to odbudować bo oboje popełniliście sporo błędów. Ty pozwoliłaś się pocałować on flirtował z jakąś laską. To wszystko powoli zrujnowało wasze zaufanie.I teraz nie wiem czy dacie rade. Skoro on cie traktuje obojętnie to nie wiem czy cokolwiek jeszcze do ciebie czuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...