Skocz do zawartości
Forum

Mój koniec


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie popełnię samobójstwo...
Zasłużyłam na to zabójstwo..
Schodząc ze świata
dopadnie mnie łopata..
W grobie moja dusza i ciało spalone
Myślę o Tobie,
wokół mnie głusza..
Tysiące ludzi mnie pogrzebało
patrząc na plamy czerwone...
Mogąc wspominać i cytować,
spadam stąd, by już więcej nie rymować...

To taki kawałek mojej pewnej piosenki.. Zabiję się...
Trzymajcie się i powodzenia w życiu na tym *********** świecie! Cześć...

Odnośnik do komentarza

jestem nowa i nie bardzo wiem co Cię popycha w stronę samobójstwa, ale samobójstwo to jest kiepskie wyjście. Ono nic nie rozwiąże. Patrząc na Twoją piosenkę to przeżyłaś jakiś zawód miłosny. On nie jest tego wart, nie ukrzesz go tym że się zabijesz... to tak nie działa. Cierpisz ale to cierpienie kiedyś przejdzie i poznasz kogoś lepszego, dlaczego odbierasz sobie szanse na coś więcej, na cos lepszego?

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Za nic.A za co cierpią ludzie kalecy,nieuleczalnie albo przewlekle chorzy albo - co najgorsze -małe dzieci?
Każdy czasami w życiu doświadcza cierpienia.Nie ma tak ,że jest tylko super,zdrówko dopisuje,pieniążki na drzewach rosną,a miłość kwitnie.Bóg,którego wzywasz cierpiał na przykład za innych...W życie każdego człowieka wpisane jest cierpienie,ale nie każdy się od razu wiesza...A nie,przepraszam - tnie.Proszę cie,tak najprościej.Wysil się trochę i żyj.To dopiero sztuka...

Odnośnik do komentarza

Myślałam, że tu ktoś może mi pomóc, ale widocznie się myliłam... Nienawidzę psychologów! Tak trudno zrozumieć?? Nienawidzę gadać z kimś o swoich uczuciach, o tym, co myślę, co jest w moim sercu, co przeszłam itp.. A lat mam 17.. I wcale sb żartów nie robię...

i tak się zabiję.. nikomu nie jestem potrzeba, więc po co tu żyć??

"Już dość czekania na ten lepszy dzień.. Odchodzę, przepraszam, wybaczcie, znikam jak cień..."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...