Skocz do zawartości
Forum

Sulpiryd jak długo można bezpiecznie przyjmować


Gość borisa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
W związku z tym że nie potrafię poradzić sobie z rozpadem małżeństwa przyjmuje sulpiryd 1 tabletkę dziennie 50 mg na czczo od jakis 3 tygodni.Ogólnie czuje się duzo lepiej,jestem mniej płaczliwa,potrafię nawet się pośmiać.MArtwi mnie tylko to że naczytałam sie w internecie że ten lek uzaleznia.Chciałabym sie dowiedziec ile czasu mozna bezpiecznie brac taka mała dawkę jak moja aby się nie uzależnić?.Nie wyobrażam sobie abym teraz musiała go odstawic bo naprawdę widze dzialanie tego leku na mój organizm.Dodam że własnie od tyg. spóźnia mi się okres - czy może ten objaw uboczny wystapić po 3 tyg stosowaniu tak małej dawki ????

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Nie da się ocenić po jakim czasie może wystąpić uzależnienie od tego leku - wszystko zależy od indywidualnej podatności i wrażliwości układu nerwowego.
Co do zatrzymania miesiączkowania - może to być efekt uboczny leku (bierzesz go 3 tygodnie, więc jego działanie jest już pełne).
Jeśli nie radzisz sobie ze swoim nastrojem to radziłabym Ci iść do psychiatry, który przepisze Ci lek odpowiedni dla Ciebie. Tego typu leków nie można brać na własną rękę.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...