Skocz do zawartości
Forum

Brak zaufania


Gość suicide

Rekomendowane odpowiedzi

okłamałam chłopaka, nie było to nic wielkiego, nie wiem czemu to zrobiłam, jestem największą idiotką na świecie.. teraz on się o tym dowiedział, przestał mi ufać, jednak powiedział, że nie może beze mnie żyć, że mnie kocha, dał mi szansę.. minęło kilka dni, a on pisze , że to już nie ma sensu, że nie zna mnie, że nie jestem tą samą osobą, którą byłam.. Ja go tak bardzo kocham i nie chce żyć bez niego... jest jedyną osobą w moim życiu na której mi zależy i która jest przy mnie...
chce mnie zostawić, ale ja tak nie chce, ja nie dam rady ... nie wierzy mi teraz w żadne moje słowo- tak wiem zasłużyłam, ale jak mu mówię, że tak bardzo go kocham to mi mówi, że mi nie wierzy ...
pomocy

Odnośnik do komentarza

szczerze, to nie dziwię mu się, kłamstwo, nawet te najmniejsze potrafi zniszczyć związek, ponieważ podstawą związku jest zaufanie. Czy w twoim przypadku było to ciężkie kłamstwo? Może pokaż mu jak bardzo żałujesz, nie poprzez słowa tylko poprzez czyny, zrób dla niego coś, co mu sprawi radość i poprawi wasze stosunki. Jeśli nie było to nic poważnego, jak np zdrada, to na pewno ci wybaczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...