Skocz do zawartości
Forum

Boję się staropanieństwa


Gość agaat19

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 20 tal i niby jestem młoda osoba ale ...doskwiera mi straszna samotnosc...nie chodzi o koleznaki ale o to ze boje sie ze juz do konca pozostane samotna czyli stara panna ...miałam chłopaka ale nie wyszło nam mija juz sporo czasu ja nie umiem zapomniec o nim ale juz wiem ze nigdy do siebie nie wrócimy ... ale jak patrze z boku to moje przyjaciółki majak chłopaków a ja sama podrywaj mnie aby faceci co maja 30 , 36 lat a ja takich nie chce ...chciałabym miec chłopaka zeby ktos mnie przytulił ze jestem dla kogos wazna , powiedział kocham albo zebym miała z kim spedzic week romantycznie ...a ja nie mam takiego czegos czje sie do doupy taka nie potrzebna nie kochana ....i moze to smieszne ale czuje ze zostane sama juz na zawsz

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Przedmówczynią. Mówiąc kolokwialnie "nie wkręcaj" sobie myśli o staropanieństwie, nie przyklejaj sobie takiej etykietki, bo wszystkie Twoje działania będą uwarunkowane właśnie nią.
Postaraj się skupić na sobie, na własnym samorozwoju, na polubieniu własnego życia, wtedy łatwiej będzie Ci znosić tymczasową samotność.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...