Skocz do zawartości
Forum

Brak chęci do życia i samotność przy bulimii


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dość wszystkiego. Nie widzę sensu życia, siedzę sama w domu, nigdy nie miałam chłopaka i nie będę miała, wstydzę się, nie mam dokąd iść, mieszkam na wstrętnej, nudnej wsi gdzie ludzie wyśmiewają się gdy wyjdziesz na spacer. Do tego jem całymi dniami i wymiotuje, jestem słaba, drżą mi mięśnie. Nawet obcy ludzie mnie krytykują że jestem dupą wołową, gdy myślę o samobójstwie jest mi lepiej, ciągle chce mi się płakać, rano nie chce mi się wstawać z łóżka, nie wiem skad to się wzięło, żaden specjalista nie potrafi mi pomóc. Jestem adoptowana (nie byłam w domu dziecka) w dzieciństwie seksualnie wykorzystywał mnie kolega.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią,
ma Pani za sobą bardzo trudne doświadczenia, w obecnej sytuacji chyba też Panią nikt nie wspiera. Czy zdecydowałaby się Pani na leczenie w klinice nerwic, do której powiniem Panią skierować (na Pani prośbę) psychiatra? W klinice zazwyczaj prowadzone jest kompleksowe leczenie - psychoterapia indywidualna, grupowa i inne formy terapii. Pacjenci również udzielają sobie wsparcia. Kilkutygodniowy pobyt może wiele zmienić na lepsze w Pani sposobie radzenia sobie z trudnościami.
Pozdrawiam
Teresa Ziętak-Kajka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...