Skocz do zawartości
Forum

Jak się nie zakochać w seks przyjacielu?


Gość elliet

Rekomendowane odpowiedzi

Albo rybki albo akwarium, nie można mieć wszystkiego. Człowiek to nie kamień, myślisz że co się stanie jeśli będziesz z nim sypiać i spędzać wolny czas ? Nawet jeśli się nie zakochasz to bardzo się przywiążesz, zauroczysz i kiedy ten układ wygaśnie będziesz cierpieć.

Odnośnik do komentarza

Wiele osób uważa, że tzw. seks przyjaciel czy seks przyjaciółka to przedmiotowe traktowanie ludzi. Wszystko zależy od tego jak do tego podchodzisz. Jeśli nic nie czujesz do kolegi, jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się zakochasz, ale jak Ci się podoba, coś między Wami jest - jest ryzyko, że tak. Do tego kobiety ponoć nigdy nie idą do łóżka z powodów czysto fizycznych,  że u kobiet to jest tak, że jakaś iskierka jest i to robią, a zarazem angażują się z czasem. Dlatego jeśli nie chcesz aby tak było, zastanów się czy faktycznie potrzebujesz takiego przyjaciela. Może po prostu lepiej rozejrzeć się za kimś z kim można być, próbować stworzyć związek, oparty nie tylko na czerpaniu przyjemności z seksu.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Oj będzie Ci trudno się nie zakochać, jemu zresztą też... skoro chcecie ze sobą sypiąc i dodatkowo sie spotykać to czym ( oprrócz braku uczucia) będziecie się różnić od zwykłej pary? A to sprawi że prędzej czy później któreś z was się zakocha, będzie chcieć czegoś więcej

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
Oj będzie Ci trudno się nie zakochać, jemu zresztą też... skoro chcecie ze sobą sypiąc i dodatkowo sie spotykać to czym ( oprrócz braku uczucia) będziecie się różnić od zwykłej pary? A to sprawi że prędzej czy później któreś z was się zakocha, będzie chcieć czegoś więcej

zgadzam się, jak dla mnie to jest po prostu początek związku, mimo że nazywać to sobie możecie jak chcecie inaczej.

Odnośnik do komentarza

mi nie chodziło o to, że skoro sypiają ze sobą to jest to początek związku, ale o to, że skoro sypiają ze sobą, a też zależy im na spędzaniu ze sobą czasu w inny sposób, spotykaniu się na rozmowy i tym podobne, to to jest początkiem związku. tym bardziej, że już pojawia się pytanie "jak się nie zakochać?", czyli musi się facet podobać też w jakiś inny sposób niż czysto seksualnie, skoro w ogóle takie pytanie ma miejsce.

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja również uważam, że trudno jest nawiązać związek tylko dla seksu. Oprócz argumentów, które padły powyżej ja skupię się na stronie fizjologicznej. Podczas stosunku seksualnego wydzielanych jest wiele hormonów, między innymi oksytocyna, która odpowiada za budowanie zaufania oraz przywiązania między partnerami. Więcej na ten temat przeczytasz pod poniższymi linkami:
Seks bez zobowiązań
Przyjacielski seks.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no nie ukrywam, ze facet jest spoko. w tym momencie nic miedzy nami nie ma, oprócz takiej zwykłej kumpelskiej relacji.
on jest w zwiazku, ale układ z dziewczyną ma taki, ze mogą sobie sypiać z innymi, ale sobie o tym mowią. a jest z nią juz ponad 8 miesiecy, wiec nawet jakbym chciala , a nie chce, to bym z nim byc nie mogla. na razie nie chce, ale boje sie, ze w koncu mi sie zachce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...